Jump to content

Fafik

Admin [JB]
 • Content Count

  83
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Fafik

 1. https://globalelite.pl/forum/7-podanie-o-admina/ polecam przeczytać co tam jest napisane i tam wstawiać podanie <3.
 2. Range ma, regulamin raczej zna, sm nauczy się, aktywność i godzinki są, a i chęci też są. Nie widzę problemów, więc jestem na TAK
 3. Dory człowiek na dobrym stanowisku. Jestem na TAK
 4. Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji. Jestem na TAK.
 5. Bardzo fajny pomysł jestem za dodaniem do spisu zabaw.
 6. Dobra obejrzałem demko i sprawa wygląda tak: Gracz0 "fajny ziomus 2011" zaczął zabawę w odmieńca ( 2 razy powtórzył). @MokrySuchar jako ostatni napisał 1, czyli przegrał. Gdy "fajny ziomus 2011" chciał go zabić on rzucił się na niego z nożem, ponieważ przy scrollu łatwiej było z kosy na zeusa zmienić to "fajny ziomus 11" zakajdankował delikwenta (nikt nie spamił zeusem). Nie wiem czy coś się zepsuło ale u mnie demko się kończy po 4 rundzię (7 min i 46s), gdzie ostatnia była na 2 tt i itak nie prowadził. I wsm tyle. Skarga do odrzucenia.
 7. @Ewel♡ @Boguś byłem z nim na discordzie i moim zdaniem ma odpowiedni głos, więc można muta zdjąć.
 8. Te STEAM ID należy do innego gracza... to jest twoje STEAM_1:0:547141215 (według banów) @Dzagupodał linka na steam id którego użyłeś. http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:547141215&advType=steamid tu masz bana.
 9. Na mapie Aztec jest błąd mapy, który pokazuje na radarze odwrotne bombside A i B względem rozłożenia na mapie, gdy jest włączony tylko jeden bombside gracze się gubią i nie wiedzą na którym można zaplantować, a na kórym nie. Nie wiem jak to naprawić ale mam nadzieje, że jakoś dacie rade
 10. Fafik

  Witam

  Siema byczku, polecam zajrzeć też na inne serwery od globalelite
 11. Wiek masz, godzinki masz, sm znasz, regulamin posiadany, chęci też są, aktywność jest (teraz widzę że spadła, ale to raczej brak graczy na serwie ). Jak dla mnie można dać szansę. Jestem na TAK
 12. Jestem na TAK Godzinki masz, wiem że sm się uczyłeś i pewnie już ogarniasz, regulaminem cię skatowałem więc wiem że znasz. Tylko mam jakieś przeczucie że Admina to jeszcze za szybko bo nie masz żadnego doświadczenia, Strażnik powinien być jak najbardziej dla Ciebie.
 13. Fafik

  Urlop

  Wracaj szybciej
 14. Fafik

  Skarga na gracza

  bo jeżeli już na początku jest tak traktowany to po co ma grać? Szary ma na serwerze przegrane już ponad 50h, wszedł do ct obchodząc blokade MUTE, i najprawdopodobniej bana na ct, choć nie popieram zachowania Pogromcy Kaczek, ale sam Szary nie jest bez winy
 15. @Ezikdobrze podsumował, jestem na TAK.
 16. Na tej edycji masz dopiero 32 godziny. Wiem że wcześniej grałeś ale jeżeli teraz masz taką aktywność to jestem na NIE. Dorób do tych 60h to jak złożysz podanie moje stanowisko może się zmienić.
 17. Odchodzi kolejny bot... Wbij jeszcze czasami do nas na JB, pogramy, pośmiejemy się. 🙁
 18. na NIE -regulamin Edit: poprawiona znajomość regulaminu Po ponownym przeanalizowaniu jestem na TAK (sm do poprawy, ale łatwo ogarniesz)
 19. @xDar1uNq napisałeś skargę pod kogoś skargą, . Popraw miejsce a będzie można rozpatrzyć.
 20. Sprawdziłem demko: @ESL_PodlaSkyy- Po tym jak cię zabił na życzeniu był masowy freeday w zamian za brak życzenia. Pogromca Kaczek- wyzywanie, przedłużanie bez broni gdy został on i osoba z życzeniem, kampienie na zabawie (ban 1 dzień powinien wystarczyć). PTG Oktawian- brak mutacji (mute) @Klapki Mojżesza- wyzwiska (przeprosił za nie, upomnienie powinno wystarczyć).
 21. Fafik

  Witam wszystkich

  Siema, i podpisuje się pod panem wyżej.😃

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...