Ewel♡

Guardian [JB]
 • Content Count

  753
 • Posts on chatbox

  1128
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Ewel♡ last won the day on July 7

Ewel♡ had the most liked content!

Community Reputation

462 Emperor of knowledge

Social Info

About Ewel♡

 • Rank
  I bee leaf in u
 • Birthday 03/04/1999

Kontakt

 • Płeć
  kobieta
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • O sobie
  .

Recent Profile Visitors

9964 profile views
 1. Ewel♡

  zamknięty

  Przeanalizowalam dokładnie co tutaj się wydarzyło i w tej sytuacji mogę jedynie powiedzieć dwie rzeczy. @FafikTwoim obowiązkiem jest dawać przykład, nie chcę widzieć takich zazalen w twoim kierunku. Trzeba się albo ugryźć w język, albo załatwić to z większą klasą, jako admin. Można to zaliczyć do swojego rodzaju ostrzeżenia. Wolałabym, żeby to się nie powtarzalo. ZWŁASZCZA, że jestes na okresie próbnym. To, że jestem średnio aktywna, nie oznacza, że nie wiem co się dzieje na serwerze i że nie mam dostępu do tego, aby widzieć co piszesz na czacie. Z kolei @Chicken moja prośba wygląda następująco: staraj się załatwiać takie rzeczy na serwerze, z innym adminem, na priv. Oczywiście masz prawo do napisania takiej skargi, od tego jest ten dział, tylko chciałabym żebyś pamiętał, że ludzie takie osoby piętnują, jeśli piszą skargi bardzo szybko, a chyba nie chodzi o to, żebyś miał lipe na serwerze?
 2. WYMAGANIA NA ADMINISTRATORA SERWERA JAILBREAK: Każdy kandydat musi posiadać mutację(bez wyjątków!), Najlepiej jeśli ma 15 lat wzwyż, Każda osoba składająca podanie ma obowiązek znajomości regulaminu oraz sourcemod'a(aby poradzić sobie z adminem), Aktywne uczestnictwo w życiu forum, Posiadanie kultury osobistej, Kandydat jest rozpoznawalny na serwerze i ma poparcie innych graczy, Nie posiada ostrzeżeń na forum, Posiada w pełni sprawny mikrofon, Udział w rekrutacji mogą brać osoby, które mają przynajmniej 60 przegranych godzin na serwerze, NIE należy pisać do opiekuna: "Mogę napisać podanie?" - każdy bez wyjątku ma prawo napisać podanie, jeśli spełnia odpowiednie wymagania. "Możesz zerknąć na moje podanie?" - w takiej sytuacji opiekun ma prawo z miejsca odrzucić to podanie(to po prostu jest irytujące). Jednocześnie jest zakaz pisania do administracji Jailbreak z prośbą o pozytywny komentarz pod podaniem - jeśli opiekun się o tym dowie, również może z miejsca odrzucić. Nie zastosowanie się do poniższego wzoru - 12h czasu na poprawę. Później podanie zostaje odrzucone. WZÓR: Nick na serwerze: Ilość przegranych godzin na serwerze*: Wiek: Steam ID: Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Miałeś kiedyś u nas bana?: Doświadczenie w adminowaniu: Umiejętność obsługi komend SourceMod: Dlaczego miałbyś dostać admina: Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Znajomość Regulaminu: * - Należy podać ilość przegranych godzin, a na samym dole podania umieścić wszystkie linki(każdego nicku, na którym grałeś) do gametrackera. ZNAJOMOŚĆ SOURCEMOD'A; 1 - Nie wiesz co to SourceMod. 2 - Wiesz mniej więcej co to SourceMod, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi. 3 - Orientujesz się w menu admina, 4 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina. 5 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend. 6 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. 7 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary. 8 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.
 3. Ewel♡

  odrzucone

  Stanowczo za mało godzin. Do tego z tego co widzę, należysz do trochę konfliktowych osób. Spróbuj następnym razem.
 4. Ewel♡

  ffa/jb

  A mnie nie oznaczyles, a to ja ci dałam szansę na jb Dzięki za zaangażowanie, powodzenia. Może do nas kiedyś zawitasz?
 5. Ewel♡

  zamknięty

  Błąd sourcebansów, gracz odbanowany. Temat zamknięty.
 6. Ewel♡

  zamknięty

  Gratuluję i owocnej pracy z serwerem życzę. Lepszego kandydata nie znalazłabym. ? Dzięki za chęć pomocy!
 7. Jestem na nie. -wiek, -staż, -według mnie nie jesteś wystarczająco dojrzały na tę posadę, -zbyt wiele słyszałam o tobie różnych informacji, które nie przychylają mnie do tego, by być na tak, -dla mnie to i tak dużo, że masz administratora. No offense A odnośnie tego szukania opiekuna - owszem, może i się przyda, ale bez wkładu właściciela sieci to on nic nie zmieni w tym, jak stoi aktualnie serwer(oczywiście poza forum;)). Pozdrowionka edit; widzę, że Boguś to świetnie ujął i się z nim w 100% zgadzam.
 8. @Czarny Magik dzisiaj awansuje na administratora. Gratuluję, powodzenia proszę o zmianę rangi @Dante
 9. Ewel♡

 10. Ewel♡

  Zamykam. Na następny raz pisz na shoutboxie, że potrzebujesz pomocy. Będę brała twoje skargi pod uwagę, jak się nauczysz udowadniac swoje racje.
 11. Ewel♡

  Jeśli nie masz nic mądrego w samej sprawie do powiedzenia, to lepiej się w ogóle nie udzielaj. Nie tobie oceniać, czy powienien w te gry grać, czy nie. Sam niedawno od ziemi wyrosles, a będziesz oceniał graczy na serwerze nad którym sprawujesz jakąś funkcje? To twój sposób na zachęcenie do gry na jb? Co do skargi - podeślij mi proszę pawel te filmy na priv, na forum.
 12. Ewel♡

  Jak będę zmieniała RSy, to założę do tego odpowiedni temat i będziecie mogli się wypowiedzieć.
 13. Ewel♡

  Konkurs na promocję serwera(do 5 lipca 2019) Siema, jak wyżej - ogłaszam konkurs na Jailbreak'u. Założenie jest proste: każdy gracz, który przyprowadzi osobę na serwer(bądź w dużej mierze go zareklamuje i nam to udowodni), ma szansę na wygraną. Do wygrania: miejsce - Dowolny skin/psc do 50zł + Vip JB na 1 miesiąc + 1500 fajek miejsce - Vip JB na 1 miesiąc + 1000 fajek miejsce - 1000 fajek Nagrody mogą ulec zmianie. Nic nie odejmuję, jedynie mogę dodać. ; ) Będę informowała. REGUŁY: Nowy gracz musi przegrać na serwerze przynajmniej 20 godzin, Stały gracz musi przyprowadzić przynajmniej 2-3 osoby, żeby wziąć udział/lub promować serwer Będziemy weryfikować po ID, czy to na pewno nowa osoba, Można promować przez każdą możliwą platformę (fb, yt, etc..), ale wymagamy dowodów, które będą świadczyły o tym, że to Wasza zasługa(screenshooty, nagrania), Filmy na yt z minimum 20 wyświetleniami, posty przynajmniej 15 polubień, Konkurs startuje od dziś, więc od dziś "naliczamy" nowych graczy(czyli jak ktoś przyprowadził kogoś szybciej, to się nie liczy), Wszelkie "dowody" publikujemy pod postem, 1 post/filmik = 1 osoba(w przypadku, gdy ktoś nie ma ochoty werbować nowych osób), Nowe osoby, w ramach dowodu, że są od konkretnie tej osoby, rejestrują się na forum, a w opisie podają "Jestem od..."(np. od Ewel). Oceniać będę ja, Martin oraz wybrane 2 osoby. Informacje niebawem. MEGA ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU. ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, ZASTOSUJ SIĘ DO WZORU. NICK: METODA PROMOCJI: DOWODY: POZDRAWIAMY, ADMINISTRACJA JAILBREAK