Ewel♡

Guardian [JB]
 • Content Count

  759
 • Posts on chatbox

  1134
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Ewel♡ last won the day on July 7 2019

Ewel♡ had the most liked content!

Community Reputation

466 Emperor of knowledge

Social Info

About Ewel♡

 • Rank
  I bee leaf in u
 • Birthday 03/04/1999

Kontakt

 • Płeć
  kobieta
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • O sobie
  .

Recent Profile Visitors

10251 profile views
 1. Ewel♡

  zamknięty

  Przebywanie w jednym miejscu dłużej niż 5-10 sek podchodzi już pod kampienie, więc admin ma pełne prawo do zbanowania takiej osoby. Jednak fakt, mógł najpierw Cię upomniec. W tej kwestii decyzja leży u admina. Poczekam na inne ewentualne wypowiedzi oraz na odpowiedź Sadyby.
 2. Ewel♡

  odrzucone

  WYKLUCZONE.
 3. Ewel♡

  zbanowany

 4. Ewel♡

  zbanowany

  Zbanowany na IP.
 5. Ewel♡

  przyjęte

  Okej, chociaż nie jestem w 100% przychylna, ze względu na to co było, to dostaniesz szansę - pod warunkiem, że popracujesz nad swoim zachowaniem na serwerze. Przyjmuję na okres próbny (12.01 - 26.01!). Gratuluję
 6. Ewel♡

  zamknięty

  Czy to jakiś żart? Liczę, że @Danterozwiąże tę sytuację adekwatnie, bo to jest OCZYWISTE, że się takiego czegoś nie robi. Można skontaktować się z adminem, napisać skargę, ale nie robić sobie taką samowolkę. Co do bana - 1 dzień, więc niech zostanie w obecnej sytuacji, bo zachowałeś się bezczelnie.
 7. Ewel♡

  zamknięty

  Przeanalizowalam dokładnie co tutaj się wydarzyło i w tej sytuacji mogę jedynie powiedzieć dwie rzeczy. @FafikTwoim obowiązkiem jest dawać przykład, nie chcę widzieć takich zazalen w twoim kierunku. Trzeba się albo ugryźć w język, albo załatwić to z większą klasą, jako admin. Można to zaliczyć do swojego rodzaju ostrzeżenia. Wolałabym, żeby to się nie powtarzalo. ZWŁASZCZA, że jestes na okresie próbnym. To, że jestem średnio aktywna, nie oznacza, że nie wiem co się dzieje na serwerze i że nie mam dostępu do tego, aby widzieć co piszesz na czacie. Z kolei @Chicken moja prośba wygląda następująco: staraj się załatwiać takie rzeczy na serwerze, z innym adminem, na priv. Oczywiście masz prawo do napisania takiej skargi, od tego jest ten dział, tylko chciałabym żebyś pamiętał, że ludzie takie osoby piętnują, jeśli piszą skargi bardzo szybko, a chyba nie chodzi o to, żebyś miał lipe na serwerze?
 8. WYMAGANIA NA ADMINISTRATORA SERWERA JAILBREAK: Każdy kandydat musi posiadać mutację(bez wyjątków!), Najlepiej jeśli ma 15 lat wzwyż, Każda osoba składająca podanie ma obowiązek znajomości regulaminu oraz sourcemod'a(aby poradzić sobie z adminem), Aktywne uczestnictwo w życiu forum, Posiadanie kultury osobistej, Kandydat jest rozpoznawalny na serwerze i ma poparcie innych graczy, Nie posiada ostrzeżeń na forum, Posiada w pełni sprawny mikrofon, Udział w rekrutacji mogą brać osoby, które mają przynajmniej 60 przegranych godzin na serwerze, NIE należy pisać do opiekuna: "Mogę napisać podanie?" - każdy bez wyjątku ma prawo napisać podanie, jeśli spełnia odpowiednie wymagania. "Możesz zerknąć na moje podanie?" - w takiej sytuacji opiekun ma prawo z miejsca odrzucić to podanie(to po prostu jest irytujące). Jednocześnie jest zakaz pisania do administracji Jailbreak z prośbą o pozytywny komentarz pod podaniem - jeśli opiekun się o tym dowie, również może z miejsca odrzucić. Nie zastosowanie się do poniższego wzoru - 12h czasu na poprawę. Później podanie zostaje odrzucone. WZÓR: Nick na serwerze: Ilość przegranych godzin na serwerze*: Wiek: Steam ID: Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Miałeś kiedyś u nas bana?: Doświadczenie w adminowaniu: Umiejętność obsługi komend SourceMod: Dlaczego miałbyś dostać admina: Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Znajomość Regulaminu: * - Należy podać ilość przegranych godzin, a na samym dole podania umieścić wszystkie linki(każdego nicku, na którym grałeś) do gametrackera. ZNAJOMOŚĆ SOURCEMOD'A; 1 - Nie wiesz co to SourceMod. 2 - Wiesz mniej więcej co to SourceMod, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi. 3 - Orientujesz się w menu admina, 4 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina. 5 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend. 6 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. 7 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary. 8 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.
 9. Ewel♡

  odrzucone

  Stanowczo za mało godzin. Do tego z tego co widzę, należysz do trochę konfliktowych osób. Spróbuj następnym razem.
 10. Ewel♡

  ffa/jb

  A mnie nie oznaczyles, a to ja ci dałam szansę na jb Dzięki za zaangażowanie, powodzenia. Może do nas kiedyś zawitasz?