Jump to content

Ewel♡

Holiday
 • Content Count

  748
 • Posts on chatbox

  1102
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Ewel♡ last won the day on July 7

Ewel♡ had the most liked content!

Community Reputation

450 Emperor of knowledge

Social Info

About Ewel♡

 • Rank
  I bee leaf in u
 • Birthday 03/04/1999

Kontakt

 • Płeć
  kobieta
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • O sobie
  .

Recent Profile Visitors

9673 profile views
 1. Gratuluję i owocnej pracy z serwerem życzę. Lepszego kandydata nie znalazłabym. 🥳 Dzięki za chęć pomocy!
 2. Jestem na nie. -wiek, -staż, -według mnie nie jesteś wystarczająco dojrzały na tę posadę, -zbyt wiele słyszałam o tobie różnych informacji, które nie przychylają mnie do tego, by być na tak, -dla mnie to i tak dużo, że masz administratora. No offense A odnośnie tego szukania opiekuna - owszem, może i się przyda, ale bez wkładu właściciela sieci to on nic nie zmieni w tym, jak stoi aktualnie serwer(oczywiście poza forum;)). Pozdrowionka edit; widzę, że Boguś to świetnie ujął i się z nim w 100% zgadzam.
 3. @Czarny Magik dzisiaj awansuje na administratora. Gratuluję, powodzenia proszę o zmianę rangi @Dante
 4. Ewel♡

 5. Ewel♡

  Zamykam. Na następny raz pisz na shoutboxie, że potrzebujesz pomocy. Będę brała twoje skargi pod uwagę, jak się nauczysz udowadniac swoje racje.
 6. Ewel♡

  Jeśli nie masz nic mądrego w samej sprawie do powiedzenia, to lepiej się w ogóle nie udzielaj. Nie tobie oceniać, czy powienien w te gry grać, czy nie. Sam niedawno od ziemi wyrosles, a będziesz oceniał graczy na serwerze nad którym sprawujesz jakąś funkcje? To twój sposób na zachęcenie do gry na jb? Co do skargi - podeślij mi proszę pawel te filmy na priv, na forum.
 7. Ewel♡

  Jak będę zmieniała RSy, to założę do tego odpowiedni temat i będziecie mogli się wypowiedzieć.
 8. Ewel♡

  Konkurs na promocję serwera(do 5 lipca 2019) Siema, jak wyżej - ogłaszam konkurs na Jailbreak'u. Założenie jest proste: każdy gracz, który przyprowadzi osobę na serwer(bądź w dużej mierze go zareklamuje i nam to udowodni), ma szansę na wygraną. Do wygrania: miejsce - Dowolny skin/psc do 50zł + Vip JB na 1 miesiąc + 1500 fajek miejsce - Vip JB na 1 miesiąc + 1000 fajek miejsce - 1000 fajek Nagrody mogą ulec zmianie. Nic nie odejmuję, jedynie mogę dodać. ; ) Będę informowała. REGUŁY: Nowy gracz musi przegrać na serwerze przynajmniej 20 godzin, Stały gracz musi przyprowadzić przynajmniej 2-3 osoby, żeby wziąć udział/lub promować serwer Będziemy weryfikować po ID, czy to na pewno nowa osoba, Można promować przez każdą możliwą platformę (fb, yt, etc..), ale wymagamy dowodów, które będą świadczyły o tym, że to Wasza zasługa(screenshooty, nagrania), Filmy na yt z minimum 20 wyświetleniami, posty przynajmniej 15 polubień, Konkurs startuje od dziś, więc od dziś "naliczamy" nowych graczy(czyli jak ktoś przyprowadził kogoś szybciej, to się nie liczy), Wszelkie "dowody" publikujemy pod postem, 1 post/filmik = 1 osoba(w przypadku, gdy ktoś nie ma ochoty werbować nowych osób), Nowe osoby, w ramach dowodu, że są od konkretnie tej osoby, rejestrują się na forum, a w opisie podają "Jestem od..."(np. od Ewel). Oceniać będę ja, Martin oraz wybrane 2 osoby. Informacje niebawem. MEGA ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU. ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, ZASTOSUJ SIĘ DO WZORU. NICK: METODA PROMOCJI: DOWODY: POZDRAWIAMY, ADMINISTRACJA JAILBREAK
 9. Ewel♡

  jb

  Dodany pkt 26 w terrorysta, zachęcam do zapoznania się.
 10. Ewel♡

  jb

  Jak chcesz sobie nadać, to wpisujesz @me
 11. Ewel♡

  jb

  Jesteś pewien, że prawidłowo wpisujesz komendy? Bo to niemożliwe, żebyś tylko ty miał z tym problem jako admin.
 12. Ewel♡

  jb

  Nie.
 13. Ewel♡

  jb

  Update:)
 14. Ewel♡

  Ja też miałam tak... Ten pan Juz chyba z dwa lata siedzi na tsie xd
 15. Ewel♡

  UUuuuuuuuuuuuu w Gdyni powodzonka!!
×