Jump to content

Hejo

Gracz
 • Posts

  65
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Hejo last won the day on August 20 2018

Hejo had the most liked content!

Reputation

13 Troll

About Hejo

 • Rank
  Experienced spammer
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Elbląg

Recent Profile Visitors

1,791 profile views
 1. // refresh nadal wam crashuje? Bo mi tak :/
 2. Hejo

  Damian

  Co do zabawy w lustro to jest jak z zabawą w karaoke, niby jest ale jej nie ma. A co do freekilla, jeżeli faktycznie nie powiedziałem sajmon mówi przed poleceniem to sorry my bad.
 3. Mnie znów dziś wywaliło podczas gry na mapie spy_vs_spy.
 4. Co jakiś czas nieregularnie crashuje graczom cs, mi najczęściej podczas wczytywania mapy, ale bywa tak że podczas gry potrafi wywalić. No i spotkałem się z taką sytuacją że wywalało cały serwer, ale 1 gracz zostawał. Problemy już trochę czasu występują, ale nikomu nie chciało się o tym pisać na forum
 5. STEAM_0:0:153316262 jb
 6. Twój wiek: 18 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): bozydar Nick Oskarżyciela: Hejo SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:441764730 Gdzie to się wydarzyło: jb_dust2_v47_gle Data zdarzenia: 20.07.2018 ok. godz. 21:00 Opis Sytuacji: Podczas gry w wojne gracz bozydar skanował najpierw 1 ct przez sciane (nie miał prawa wiedziec, że tam jest.) Druga sprawa zabił mnie i 2 ct (wyglądało to na aima). Sądze że ten gracz używa wspomagaczy. Dowody: Świadkowie: DamiannN, SH4DOW. Demko z mapy(runda 4): http://demka.globalelite.pl/jb/classic-1/auto-20180720-2033-jb_dust2_v47_gle.dem.bz2 Czego oczekujesz: Bana pernamentnego na serwerowni, a osoby które go zobaczą prosze o zreportowanie go :)
 7. Po co miałbym jakieś posty nabijać tego nie rozumiem a po drugie to przypadkowo go opublokowałem bo chciałem tam dopisać, że jeszcze wasdzone pomimo fajnej mapy są tam za proste bunty przez ten secret w celi i mapa kończy się szybkim 7:0 dla terrorystów.
 8. NEUTRAL + Regulamin + Godzinki + Doświadczenie - Nie widzę cie w roli admina - Wiek - Jakiś tam ban
 9. Na TAK: - Ogarnięty - Dobrze prowadzi - SM - Regulamin
 10. Dlatego wytłumaczyłem wszystko w "dlaczego chciałbym zostac adminem" A co do tych godzin to gram te 3/4 godz. Jeżeli sprawdzaliście mój czas na GameTrackerze to tam zawsze trochę zaniża ten czas może dlatego
 11. Nick na serwerze: Hejo e-Mail (może być prywatnie podany): pv Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/Hejo/185.11.102.164:27016/ https://www.gametracker.com/player/Hejo%20csgoloto.com/185.11.102.164:27016/ ogółem ~ 415 godzin. Wiek: 18 Steam ID: STEAM_0:0:153316262 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 3-4 godz. Miałeś kiedyś u nas bana: Nie Doświadczenie w adminowaniu: 2 razy byłem adminem na JB Umiejętność obsługi komend SourceMod: 7/10 Dlaczego miałbyś dostać admina: Aktualnie jedynym aktywnym adminem jest Rothar, a wiadomo, że on sam nie będzie w stanie być w każdym momencie gdy jest potrzebny, dlatego składam podanie pomimo OFF. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie Znajomość Regulaminu: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drobna pomoc pieniężna: Jak będzie potrzeba to czemu nie.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...