Jump to content

Blyetu

VOIP Technician
 • Content Count

  547
 • Posts on chatbox

  51
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Blyetu last won the day on May 13

Blyetu had the most liked content!

Community Reputation

188 Overhelpful

Social Info

2 Followers

About Blyetu

 • Rank
  Almost like PRO
 • Birthday 08/15/1996

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław
 • Kategoria
  TS / Discord
 • Zainteresowania
  Uprawiać wszelaki sport

Recent Profile Visitors

3460 profile views
 1. Ogólnie to już jest discord globalowy stoi już od roku czasu ale nikt na niego nie zagląda, dziś byłem na nim i widzę że wszytko działa tylko zostały już poprawki. Link do Discord'a to -> jeszcze nie
 2. Blyetu

  Chodziło mi o brak CHĘCI XD
 3. Witam w dniu dzisiejszym przechodzę z posady Opiekuna Aren na Administratora Aren, swoją posadę opiekuna chciałbym przekazać @michuba02, jest to spowodowane zmianami w moim życiu jak i brakiem chęci do gry w CS jak i na serwerze, również chciałbym ogłosić swój urlop na prawdopodobny czas 2 miesięcy. Od czasu do czasu zamierzam wejść na serwer lecz nie będzie to dosyć często.
 4. Blyetu

  Po dłuższym namyśle stwierdziłem że póki co więcej osób na #UBTEAM nie potrzeba.
 5. Blyetu

  Po dłuższym namyśle stwierdziłem że póki co więcej osób na #UBTEAM nie potrzeba.
 6. Blyetu

  Po dłuższym namyśle stwierdziłem że póki co więcej osób na #UBTEAM nie potrzeba.
 7. Blyetu

  Po dłuższym namyśle stwierdziłem że póki co więcej osób na #UBTEAM nie potrzeba.
 8. Tak jak w linku poniżej proszę o zdjęcie rangi administratora ts3 użytkownikowi SZEDI
 9. Blyetu

  Wrócę z pracy do domu to rozwiążemy ten spór, jak na razie zamykam bo tłok się tu robi. edit. Stwierdziłem że nie ma co rozstrzygać @SZEDI, jak widzę nie możesz się dogadać z użytkownikami którzy są administratorami serwerów więc bez urazy nie możesz już dłużej pełnić funkcji Administratora TS3 Osobiście nic do cb nie mam bo przynajmniej mi się nawet fajnie z tb rozmawia ale nie mam zamiaru otrzymywać więcej skarg nieoficjalnych jak i oficjalnych na cb. Najwyraźniej to nie ten moment na administratora TS3. Tak więc uważam sprawę za rozwiązaną. A co do reszty to już się wypowiem. @kacek Nie wiem czy to twój charakter czy ostatnio za dużo przebywasz z @Sadyba ale też wam się w dupkach poprzewracało, było wiele akcji z wami które mogę wam przypomnieć, takie nawet jak nazywanie Fragera -> Frajerem bądź Fruwaczem (a z tego co mi się wydaje nie za bardzo to lubi (mogę się mylić ale wątpie)), nie wspomnę już o tym kogo masz na profilowym na twoim chall.......me @Sadyba ( #reklama więc nie pisze całości ale można się domyśleć 😛 ) mimo jego zakazu ze tak to ujmę. Już na TS rozmawiałem z tb @kacek przy użytkowniku @Dante o tym. No i chyba najważniejsze, mimo że jestem z wami na grp. Facebook'owej to tak naprawdę nie dla was a dla takich osób jak @MARTIN, @FR@G€R, @Boguś, @michuba02 i inni, bo jak mogę to pokaże co tam się dzieje Nie będę pisał kto to ale można się domyśleć, a i jak myślicie ze sprzedawczyk to możecie mnie wyjebać od razu z tej grp. Pisanie takich rzeczy w mojej osobie na grp. ŚREDNI POMYSŁ TWOJEJ OSOBY KOLEGO ANONIMOWY !!! Specjalnie nie pokazuje profili i nie pokazuje zdjęć tych osób by nie ujawniać ich danych ( tak zwane "RODO" ) Po 2 SS. Jak ktoś wtajemniczony to widać przynajmniej w moim odczuciu że jest to obraza "JAKIEGOŚ UŻYTKOWNIKA" Dwu krotnie . I jeżeli wam się wydaje że jestem cięty na was to może i macie racje . No i na koniec powiem jeszcze raz. To są moje odczucia i mogą być błędne. Więc "Don't hate me" Jak coś mi się przypomni to edytuje ten post 😛 Edit.2. Jak ktoś z tych osób się z tym zapoznał i ma zamiar to wyjaśnić bądź pogadać zapraszam PW, by nie spamić FORUM
 10. Blyetu

  W najbliższy weekend się z tym pobawie i mam tu taką propozycje jak wolicie by było 1. Ogólny kanał do kontaktu z administracja TS/Opiekunami i administracja serwerów czy tylko admini TS i Opiekuni ??? 2. Kanał związany z administracja TS i każdy kanał dotyczący serwera osobno czyli pod jb "Kanał JB", pod hns "Kanał HNS" itd. ???
 11. Blyetu

 12. Blyetu

  Byłem przy tej sytuacji i mniej więcej wiem jak to wyglądało i wypowiem się jako użytkownik a nie jako opiekun ts3. Tak jak napisał @Rufus nie jestem ani po jednej ani po drugiej stronie, obie tu zawiniły. @FR@G€R może i był pijany ale nie było tego słychać, rozumiem ze się zdenerwował tak jak napisał @wowhere był tekst coś w stylu "Ty no slow napisał, że jestem śmieciem". Ale co by się nie działo popieram @FR@G€R co do dystansu czasowego jakiego wlepił @SloW pomimo nadużycia swojej rangi, nie przesadzajmy 30 min za obrazę to dobry czas, nie za długi nie za krótki. A że @SloW dostał już swoje to zostajesz ty @FR@G€R No i wstępnie morał tej skargi taki że @FR@G€R otrzymuje ostrzeżenie.
 13. Blyetu

  Wiadomości spamowane będą karane to moje Ostrzeżenie
×