Jump to content

wowhere

Admin JB
 • Content Count

  126
 • Posts on chatbox

  59
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wowhere last won the day on April 28

wowhere had the most liked content!

Social Info

1 Follower

About wowhere

 • Rank
  Special spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

28221 profile views
 1. wowhere

  "nasza sieć się z nim pożegna " o kurde myslalem ze degrad za to
 2. Jakiej rangi Ci brakuje: Weteran Link do podania: Można sprawdzić na profilu REJESTRACJA 9 Styczeń 2016
 3. wowhere

  @јσѕи michuba wie jaka jest hierarchia w społeczeństwie, więc porównał ucznia do mistrza bardzo dobrze ! Pozdrawiam
 4. wowhere

  Myślę, że dalsza konwersacja nie ma większego sensu, bo trwałoby to jeszcze długo skoro ty sądzisz swoje, a ja mówię jak było. Nie warto robić niepotrzebny spam. Zobaczymy co na to Blyetu.
 5. wowhere

  Nie wiem, czy teraz mi grozisz, ale bardzo się boje. Poco miałbym bez powodu pisać skargę. Wszystko opisałem powyżej. To że blyetu widocznie uwierzył w twoje słowa, to już jego sprawa.
 6. wowhere

  Widzę, że dalej brniesz w swoje kłamstwo. Ja opisałem sytuacje jaka była. Co do twojego mikrofonu to nie wiem czy zepsuty mikrofon brzmi jak proces oddychania.
 7. wowhere

  Administratorze Shady, proszę abyś nie oszukiwał ludzi. Twój mikrofon był sprawny, u ciebie było wyraźnie słychać jak bierzesz wdech i wypuszczasz powietrze w mikrofon. Edit1: Co do 1 poke gdzie obrazam Szediego tez powinieniem dostac upomnienie
 8. wowhere

  Nick osoby oskarżonej: SZEDI Data i godzina: 28.04.2019 Godzina : 22:13:22 Dowód: https://imgur.com/cRy0FjL Powód Skargi: Zwyczajny wieczór godzina 22:11, jak zazwyczaj przesiadywaliśmy razem z [Admin FFA] Josh oraz [Admin FFA] kacek na naszej strefie na tsie, na kanale "⚠Tyralnia⚠". Administrator Josh zaproponował mi rozgrywkę w League of Legends, zgodziłem się, zaczęliśmy mecz, nagle ktoś wszedł na kanał. Wydawane przez niego dźwięki przypominały dmuchanie w mikrofon były głośne jak diabli, że tak się wyrażę. Po czym pomyślałem, że to jakiś "random" trolluje, a że byliśmy na kanale "⚠Tyralnia⚠" skierowałem w jego stronę kilka słów, które pasowałyby do tego kanału. Po około minucie użytkownik wyszedł z kanału. Zobaczyłem, że to SZEDI więc zaczepiłem go. Wrócił on ponownie do nas na kanał myślałem, że wytłumaczy czemu tak się zachowywał, niestety on ponownie zagłuszał wszystkich i wszystko. Nie dało się z nim porozumieć. Wiec ja grając w "LoLa" lekko poddenerwowany trochę mu naubliżałem, ale oczywiście z pełną świadomością na jakim kanale się znajdujemy. Po chwili przeraźliwie głośne dźwięki ucichły a ja usłyszałem jedynie "Zostałeś zbanowany" Proponowana kara: Myślę, że administrator TS3, a na dodatek Opiekun Aren nie powinien zachowywać się w ten sposób; co najmniej pouczenie. Pozdrawiam.
 9. wowhere

  Jak jest 3 ctków ogarniętych to na luzie da rade poprowadzic
 10. wowhere

  Elektryk Frajer / Frager *nooffens
 11. wowhere

  życie w Polsce *woda* gazowana / niegazowana
 12. wowhere

  wiek 16 to plus XD?
 13. wowhere

  łachmyta
 14. wowhere

  Ja nie wiem jak było, bo grałem z Sadybą i nawet nie zwracałem na nich uwagi, do tego słuchałem muzyki, ale usłyszałem coś o banie. Wyłączyłem się i pytam o co chodzi, Frager mówi "Ty no slow napisał, że jestem śmieciem i go banuje" co do kickow i jakis blokad to nawet nie wiedziałem ze cos takiego sie dzieje, nawet nie zwrocilem uwagi czy to moj kanal czy kogos innego
 15. wowhere

  Siema, zapraszam na serwer TeamSpeak3 :DD
×