wowhere

✯︎ Admin [JB]
 • Content Count

  142
 • Posts on chatbox

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by wowhere

 1. wowhere

  Darmowy vip dla kobiet, gdzie równouprawnienie 😖
 2. wowhere

  Myślę, że takie odświeżenie ucieszy graczy
 3. wowhere

  Josh, który ukradł 5 butelek bimbru z piwnicy jego starego...
 4. wowhere

  JB Baranina / Wieprzowina
 5. wowhere

  Jeszcze dodam, że moim zdaniem nie tylko Martin olewa swoje obowiązki. Ja czekam na VIPa only mirage juz około 3 miesięcy i nikt nic nie reaguje. Tak samo turniej 1vs1 nie został do dzis zakończony.
 6. wowhere

  Generalnie to ja czekam na VIPa na only mirage już 3 miesiące. Jb szczerze powiedziawszy był bardziej rozwinięty za czasów Fuzhou’a. Napisałem tez post w którym opisałem problem ze nie mogłem wejść nikt nie pomógł musiałem przeszukać trochę neta i poradziłem sobie jakoś teraz co jakiś czas wchodzę ale no jest jak jest
 7. wystarczy otworzyc rekrutacje ?
 8. wowhere

  Siema, generalnie to jest mały problem. Jak wchodzę na serwer JB to cs mi sie wyłącza albo jest brak odpowiedzi. Wie ktoś jak to naprawić? PS Spójność plików sprawdzalem nic nie dalo.
 9. wowhere

  To wie ktoś jak to naprawić bo aktualnie nie mogę więc trochę lipa
 10. wowhere

  @Dante Nie ale sie wyłącza cs albo brak odpowiedzi
 11. wowhere

  Póki co strasznie monotonna rozgrywka według mnie. Ciężko się expi i jest trochę bugów. Jest tylko kilka grywalnych klas. Wiem, że to początek i będzie lepiej
 12. wowhere

  Mało grywalnych postaci, klasy mogłyby mieć jakieś skille, głównie się gra admirałem, komandosem, szturmowcem. Klasy useless np medyk co nie może nawet się leczyć ani innych Trudno się expi dla niedzielnych graczy wbicie 10k poziomu zajęłoby kilka miesięcy
 13. wowhere

  100% legit
 14. wowhere

  Na tak +Ranga +Godziny +Aktywność +SKILL +Przyjazny
 15. wowhere

  "nasza sieć się z nim pożegna " o kurde myslalem ze degrad za to
 16. wowhere

  Jakiej rangi Ci brakuje: Weteran Link do podania: Można sprawdzić na profilu REJESTRACJA 9 Styczeń 2016
 17. wowhere

  @јσѕи michuba wie jaka jest hierarchia w społeczeństwie, więc porównał ucznia do mistrza bardzo dobrze ! Pozdrawiam
 18. wowhere

  Nick osoby oskarżonej: SZEDI Data i godzina: 28.04.2019 Godzina : 22:13:22 Dowód: https://imgur.com/cRy0FjL Powód Skargi: Zwyczajny wieczór godzina 22:11, jak zazwyczaj przesiadywaliśmy razem z [Admin FFA] Josh oraz [Admin FFA] kacek na naszej strefie na tsie, na kanale "⚠Tyralnia⚠". Administrator Josh zaproponował mi rozgrywkę w League of Legends, zgodziłem się, zaczęliśmy mecz, nagle ktoś wszedł na kanał. Wydawane przez niego dźwięki przypominały dmuchanie w mikrofon były głośne jak diabli, że tak się wyrażę. Po czym pomyślałem, że to jakiś "random" trolluje, a że byliśmy na kanale "⚠Tyralnia⚠" skierowałem w jego stronę kilka słów, które pasowałyby do tego kanału. Po około minucie użytkownik wyszedł z kanału. Zobaczyłem, że to SZEDI więc zaczepiłem go. Wrócił on ponownie do nas na kanał myślałem, że wytłumaczy czemu tak się zachowywał, niestety on ponownie zagłuszał wszystkich i wszystko. Nie dało się z nim porozumieć. Wiec ja grając w "LoLa" lekko poddenerwowany trochę mu naubliżałem, ale oczywiście z pełną świadomością na jakim kanale się znajdujemy. Po chwili przeraźliwie głośne dźwięki ucichły a ja usłyszałem jedynie "Zostałeś zbanowany" Proponowana kara: Myślę, że administrator TS3, a na dodatek Opiekun Aren nie powinien zachowywać się w ten sposób; co najmniej pouczenie. Pozdrawiam.
 19. wowhere

  Myślę, że dalsza konwersacja nie ma większego sensu, bo trwałoby to jeszcze długo skoro ty sądzisz swoje, a ja mówię jak było. Nie warto robić niepotrzebny spam. Zobaczymy co na to Blyetu.
 20. wowhere

  Nie wiem, czy teraz mi grozisz, ale bardzo się boje. Poco miałbym bez powodu pisać skargę. Wszystko opisałem powyżej. To że blyetu widocznie uwierzył w twoje słowa, to już jego sprawa.
 21. wowhere

  Widzę, że dalej brniesz w swoje kłamstwo. Ja opisałem sytuacje jaka była. Co do twojego mikrofonu to nie wiem czy zepsuty mikrofon brzmi jak proces oddychania.
 22. wowhere

  Administratorze Shady, proszę abyś nie oszukiwał ludzi. Twój mikrofon był sprawny, u ciebie było wyraźnie słychać jak bierzesz wdech i wypuszczasz powietrze w mikrofon. Edit1: Co do 1 poke gdzie obrazam Szediego tez powinieniem dostac upomnienie
 23. wowhere

  Jak jest 3 ctków ogarniętych to na luzie da rade poprowadzic
 24. wowhere

  Elektryk Frajer / Frager *nooffens