Elemen[T]

Admin [HNS]
 • Content Count

  84
 • Posts on chatbox

  56
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Advanced

Social Info

3 Followers

About Elemen[T]

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • Kategoria
  Hns
 • Zainteresowania
  Lekkoatletyka, e-sport

Recent Profile Visitors

1634 profile views
 1. Elemen[T]

  podanie

  + Widać, że zależy Ci na tym stanowisku po samym podaniu, jest napisane ładnie i przejrzyście + Kultura, nigdy nie słyszałem z twoich ust obraźliwych słów w stronę innych graczy na serwerze + Opanowanie(tylko raz udało mi się Ciebie wytrącić z równowagi) + Zawsze służysz pomocą + Jesteś zdeterminowany + Godzinki na serwerze + Pomysł na serwer +/- Staż jako administrator według mnie jest wystarczający - Ostatnio nie popisałeś się aktywnością - Wiek Reasumując jestem na tak, na tyle na ile Cię znam to wiem, że poradzisz sobie jako opiekun. Może się wydawać, że 15-cie lat to za mało na to stanowisko, aczkolwiek wiek to tylko liczba czego dowiódł Rufus, który był niewiele starszy kiedy został opiekunem, a świetnie sobie radzi. Tym bardziej, że nie będziesz jedynym opiekunem serwera AWP. Powodzenia
 2. Elemen[T]

  odrzucone

  Nie kojarzę Cię za bardzo z serwera, spotkałem Cię dzisiaj pierwszy raz, co jest dziwne jeżeli mówisz, że posiadasz roczny staż. Podałeś tylko jeden link do gt, według którego przegrałeś nie całe 1000 minut. Jeżeli grałeś pod innymi nick'ami powinieneś wkleić linki także do nich. Kolejną sprawą jest wiek, nie spełniasz wymagań co do niego. W mojej ocenie nie byłby to problem, aczkolwiek problemem jest to, że nie przeszedłeś mutacji. Zaciekawiło mnie również twoje doświadczenie, ciężko jest mi uwierzyć, że posiadałeś opiekuna w tak młodym wieku, do tego w CS'ie 1.6. Na chwilę obecną jestem na nie.
 3. Elemen[T]

  hns

  Gratuluję
 4. Elemen[T]

  szansa

  Napisz do mnie lub Rufusa jak będziemy na serwerze, sprawdzimy czy coś się zmieniło i zadecydujemy czy faktycznie mógłbyś dostać unmute.
 5. Elemen[T]

  zamknięty

  Od dnia: 25.11 Do dnia: 07.12 Powód:Brak chęci do gry oraz duża ilość nauki.
 6. Elemen[T]

  przyjęte

  Jestem na TAK + Doświadczenie + Kultura + Pomocny + Staż + Aktywność
 7. Elemen[T]

  mrg

  Powodzenia na nowym stanowisku Gratki
 8. Elemen[T]

  hns

  Gratki
 9. Elemen[T]

  hns

  Dzięki za wspólną grę
 10. Elemen[T]

  zamknięty

  Dostałeś perm bana m.in. za obrazę admina po czym wpadłeś na pomysł żeby stworzyć multikonto, wejść na serwer i zrobić to jeszcze raz. Gdyby nie te multikonto to może byłbym za ub, ale w tym przypadku nie ma mowy. Jestem na NIE.
 11. Elemen[T]

  hns

  Gz Torebka
 12. Elemen[T]

  przyjęte

  W końcu + Doświadczenie + Kultura + Śmieszek + Staż + Pomocny + Wiek +/- Komunikacja(zacznij częściej się odzywać!) Oczywiście jestem na TAK
 13. Elemen[T]

  przyjęte

  + Pomocny + Kultura + Doświadczenie + Mutacja + Znajomość SM + Komunikatywny +/- Aktywność +/- Wiek Jestem na TAK
 14. Elemen[T]

  zamknięty

  Jestem na NIE Powód up