Jump to content

Elemen[T]

Gracz
 • Posts

  86
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Elemen[T] last won the day on August 8 2019

Elemen[T] had the most liked content!

Reputation

60 Advanced

2 Followers

About Elemen[T]

 • Rank
  Experienced spammer
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • Kategoria
  Hns
 • Zainteresowania
  Lekkoatletyka, e-sport

Recent Profile Visitors

2,686 profile views
 1. W sumie to nie widzę powodu, który skłoniłby mnie do rozmyślania nad unban'em. Zacznijmy od tego, że nie krytykowałem Cię tylko zwróciłem uwagę na to, że zacząłeś wychodzić z serwera kiedy byli dobrzy szukający, pod pretekstem załatwienia się. Nie mam ochoty rozwodzić się nad tematem twoich problemów z jelitami aczkolwiek dziwne jest, że wychodzisz na początku rundy i wracasz po minucie. Coś tu się nie zgadza. Tym bardziej, że zdarzyło się to kilka razy na jednej mapie. W pewnym momencie podchodziło to pod 19. Reconectowanie umyślne, żeby nie stracić pkt będzie karane banem. Co do kontenera to nie przyjmuję twojego tłumaczenia, ponieważ każdy gracz HNS wie, że nie wolno tam wskakiwać, ale to nieważne, ponieważ za to ban już minął. Przez to, co usłyszałem na pw nie rozumiem dlaczego napisałeś tą prośbę. Błagałeś mnie o ban'a, próbowałeś sprowokować w każdy możliwy sposób i kiedy dostałeś to, o co prosiłeś teoretycznie za coś innego dotarło do Ciebie, że bardzo lubisz nasz serwer. Gdybyś na serwerze zwracał się do mnie normalnie, bez chamskich tekstów to być może przychyliłbym się do twojej prośby, ale jak napisałem na początku, nie widzę powodu, dla którego miałbyś dostać drugą szansę. Jestem na nie. Pozdrawiam
 2. Nie kojarzę Cię za bardzo z serwera, spotkałem Cię dzisiaj pierwszy raz, co jest dziwne jeżeli mówisz, że posiadasz roczny staż. Podałeś tylko jeden link do gt, według którego przegrałeś nie całe 1000 minut. Jeżeli grałeś pod innymi nick'ami powinieneś wkleić linki także do nich. Kolejną sprawą jest wiek, nie spełniasz wymagań co do niego. W mojej ocenie nie byłby to problem, aczkolwiek problemem jest to, że nie przeszedłeś mutacji. Zaciekawiło mnie również twoje doświadczenie, ciężko jest mi uwierzyć, że posiadałeś opiekuna w tak młodym wieku, do tego w CS'ie 1.6. Na chwilę obecną jestem na nie.
 3. Napisz do mnie lub Rufusa jak będziemy na serwerze, sprawdzimy czy coś się zmieniło i zadecydujemy czy faktycznie mógłbyś dostać unmute.
 4. Zły dział i zły wzór. Żeby dodać temat w odpowiednim dziale musisz mieć minimum 5 postów. Tu masz wzór: Nick: Wiek: Coś o sobie: Znajomość SM: Doświadczenie: Link do gametracker'a: Kontakt: link do odpowiedniego działu: https://globalelite.pl/forum/27-podanie-o-admina/
 5. Jestem na TAK + Doświadczenie + Kultura + Pomocny + Staż + Aktywność
 6. Dostałeś perm bana m.in. za obrazę admina po czym wpadłeś na pomysł żeby stworzyć multikonto, wejść na serwer i zrobić to jeszcze raz. Gdyby nie te multikonto to może byłbym za ub, ale w tym przypadku nie ma mowy. Jestem na NIE.
 7. W końcu + Doświadczenie + Kultura + Śmieszek + Staż + Pomocny + Wiek +/- Komunikacja(zacznij częściej się odzywać!) Oczywiście jestem na TAK
 8. + Aktywność + Staż +/- Znajomość SM +/- Wiek - Doświadczenie - Brak mutacji (jesteś jeszcze w trakcie przez co twój głos bywa irytujący) Poprawny link do gametracker'a---> https://www.gametracker.com/player/Master of The Shadow/188.68.252.62:27015/ Osobiście nie widzę Ciebie w roli admina. Jestem na NIE
 9. To tak: +Mutacja +Doświadczenie +Kultura +Aktywność +Jak coś się dzieje na serwerze to zawsze zgłasza +Pomocny -Wiek Ogólnie jestem za daniem Ci szansy ze względu na zapotrzebowanie na administrację, a wiek tutaj jest najmniejszym problem. Oczywiście jestem na TAK.
 10. Przez przypadek napisałeś cyt. "W piździe mam ten serwer"? Ciężko mi w to uwierzyć Jestem za pozostawieniem bana ze względu na całokształt twojej gry na serwerze.
 11. Zastosuj się do wzoru podesłanego przez michube. Użyj opcji "Edytuj", nie twórz nowego postu?

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...