Jump to content

Dzagu

Owner
 • Content Count

  1,848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  128

Everything posted by Dzagu

 1. Musiałbym wiedzieć jakie dokładnie pliki wykryto podczas skanu. Samo wejście na nasz serwer nie modyfikuje żadnych plików, jedynie pobierasz kilka mp3. Co do wycieku plików źródłowych: https://go-code.pl/temat/1421-ważne-wyciek-kodu-źródłowego-csgo-i-tf2/
 2. Od dziś na każdym serwerze będzie dostępna komenda !calladmin pod którą gracze mogą zgłosić daną osobę. Opiekunowie poszczególnych serwerów muszą dodać adminów do poszczególnych grup.
 3. Dzagu

  Cześć

  Dzięki za informacje, już poprawione.
 4. Wypełnione. Czy jak zaznaczyłem że kciuk jest prosty i mam możliwość wyginania to jest ze mną okej? Zapytaj siostry. 😀
 5. Tak to już jest na świecie, policja jak mierzy prędkość na ulicy to zgarnie jednego, a dwóch-trzech kolejnych przejedzie i to też jest niesprawiedliwość.
 6. Tu jest twój ban http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=542479045 &advType=steam Dostałeś prawdopodobnie za cheaty od admina @BARTO
 7. A masz drugą kartę graficzną w komputerze?
 8. Jak klikasz w gametracker to masz top graczy.
 9. Siemanko, właśnie odpaliłem nową edycję JB. Co się zmieniło: poprawiliśmy gangi, już nie powinny uciekać kredyty naprawiliśmy bank w gangach dodane tłumaczenia zmieniony silnik sklepu (!shop), zmienione ceny modele dla vipa są teraz za darmo (/models) nowe modele zaktualizowana lista map reset wszystkich statystyk Będę jeszcze dodawać rzeczy do sklepu oraz zrobię jakieś poprawki kosmetyczne.
 10. Wygląda świetnie! Jak można na niej zagrać?
 11. Tutaj poradnik, co i jak:
 12. Witam, postanowiliśmy uruchomić serwer przeznaczony na mixy, turnieje itd. Dostęp do serwera mają wszyscy admini, donatorzy, vipy oraz użytkownicy którzy napiszą podanie w tym dziale. Po zatwierdzeniu podania odblokuje się dział z wszelkimi informacjami o serwerze. Wzór: Nick steam: Link profilu steam:
 13. Grasz na zintegrowanej karcie graficznej? Sprawdź ustawienia monitorów, może komputer wykrywa Ci dwa monitory i gra uruchamia się na innym monitorze.
 14. 1. zrobione 2. zrobione 3. Dodane mapy 4.Wgrane 5. Zrobione Temat otwieram w razie jak co by trzeba jeszcze zrobić. @Comfti
 15. Ustawiłem czas zapisów do 18 15.
 16. Update map oraz tabeli w 1 poście.
 17. Dajcie znać czy po przeładowaniu mapy dalej jest błąd i są autokampy.
 18. To tak działa, kupujesz przez sms, doładowuje Ci się portfel, następnie automatycznie jest to pobierane z portfela. Teraz możesz kupić normalnie usługę przez stronę. Możliwe że było jakieś opóźnienie między serwerem <> sklepem lub sklep<>api płatności i dlatego wyskoczył taki komunikat.
 19. Z tego co widzę to posiadasz doładowane wpln w sklepie. Zaloguj się jeszcze dla potwierdzenia na www.sklep.globalelite.pl i zobaczy czy na górze pod portfel masz 7wpln.
 20. Mogę prosić o link do profilu steam
 21. Moim zdaniem tak powinno być, w zależności obciążenia laptop przełącza z dedykowanej na integre i odwrotnie w celu oszczędzania energii. Jeśli w grze spada ci przez to mocno fps, to zalecam sprawdzić np w hwmonitor temperatury na karcie graficznej dedykowanej.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...