Skocz do zawartości

Dzagu

Właściciel
 • Zawartość

  1 492
 • Postów na shoutboxie

  701
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  87

Zawartość dodana przez Dzagu

 1. Hejka, właśnie uprzątnąłem forum z działów starych serwerów. Chciałbym jeszcze raz podziękować opiekunom niedawno zamkniętych serwerów. @Alvin @MARTIN ツ Aktualnie skupie się na poprawie serwerów które pozostały. Nie wykluczam możliwości, że w wakacje jakiś serwer jeszcze powstanie. Moim priorytetem jest serwer FFA, trzeba doprowadzić go do dawnej świetności. Wszelkie chętne osoby do pomocy zapraszam na TS, steam. Niebawem postaram się też zaktualizować i zmienić wygląd forum.
 2. Siemanko, najprawdopodobniej na dniach znikną z sieci serwery z tytułu tematu. Niestety póki co nie mam czasu się zająć ani sprawami technicznymi ani promocją tych serwerów. Koszta też nie są małe więc opłacanie serwerów które aktualnie są puste mija się z celem. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli w tworzeniu tych serwerów.
 3. Pewnie jak by nie było zmiany IP serwer dalej by działał. Niestety nie rozdwoję się i nie oleje spraw prywatnych na rzecz serwerów w internecie.
 4. Niestety nie mogę dać opiekunom takiej możliwości. Trzeba pisać do mnie, Pixela, Kuboxa.
 5. Po godzinie 24 wyłączę serwery: HNS, JB, FFA, AWP. Przerwa będzie do jutra, do ok. 12,13.
 6. Powinno już działać. Informujcie o ewentualnych błędach.
 7. Właśnie robi się kopia
 8. Jednak wole szybciej zacząć i skończyć. Wybacz
 9. Serwery wyłączone.
 10. Dostałem takie info od hostingu.
 11. Łatwiej będzie jak podasz nam dokładny model tego laptopa.
 12. 1. Można według własnego upodobania zmienić TAG i kolor nicku z dostępnego menu pod !custom 2. Rezerwacja slota 3. Za zabicie +5 HP 4. Za headshot'a +10 HP 5. Podwójny skok 6. Widzisz ile zadajesz obrażeń 7. Dostęp do komend !ws !knife !gloves !skin ( http://i.imgur.com/wsw6sAf.jpg ) 8. Spadochron pod "E" 9. Fejm i swag przed kolegami 10.Smoke 11.Kamizelka 12. Komenda sm_parachute w konsoli (2 spadochrony do wyboru) W przyszłości zostaną dodane nowe funkcje Cena vipa na miesiąc to 7.38zł SMS
 13. Siemanko, co sądzicie aby wprowadzić zmienny cykl map, np. jeśli będzie <8 graczy w puli będą np mapy mini i aim mapy, >8 duży cykl map.
 14. Z tego co czytałem ma się pojawić w 4 kwartale tego roku. http://teamspeak.com/en/downloads#ts5 Jak myślicie, co się zmieni? ;D
 15. Napisz może gdzie jedziesz
 16. HNS

  Śmieszne cytaty graczy z HNSa
 17. Pod działem każdego serwera możecie zagłosować na nasz serwer. Głosowanie jest całkowicie za darmo a każdy oddany głos może sprawić że, będziemy mieli więcej graczy na serwerach. Zagłosować można raz na 24h na każdy serwer. Linki do głosowania są w opisach działów Z góry dziękuje za oddane głosy!
 18. Mogli chociaż wchodzić na forum, zgadzam się w 100% z decyzją Alvina.
 19. Siemaneczko, kto tu się interesuje mistrzostwami świata? Jakie macie typy na dzisiejsze mecze Egipt - Urugwaj 14:00 Maroko - Iran 17:00 Portugalia - Hiszpania 20:00 (!) Ostatni zapowiada się bardzo ciekawie
 20. FearGaming - https://www.facebook.com/FearGamingOfficial/ [12.06.18]
 21. Duża społeczność Osiągnięcia Najlepiej strona internetowa Fanpage,grupa steam Co napisać w prośbie o sponsoring - jaką masz dużą społeczność - co możesz nam zaoferować - na jak długo współpraca - czego oczekujesz (hosting www, serwer gry, serwer ts3)
 22. Dzisiaj o godzinie 19 na naszym ts3 odbędzie się zebranie administracji. Będziemy omawiać propozycję zmian oraz dalsze kroki związane z globalelite.pl. Zebranie będzie otwarte, więc jeśli chcesz mieć wpływ na dalszy rozwój, nowe serwery, lub chcesz przekazać jakiś ciekawy pomysł to możesz wejść na kanał na którym będzie odbywać się zebranie. Każdy z ciekawymi pomysłami, propozycjami mile widziany. Kanał
×