Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

rozpatrzone Podanie o Admina


Hades

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Hades
Ilość przegranych godzin na serwerze: +80,licząc inne konta myślę że +140
Wiek: 16

Mutacja: Tak 
Steam ID: STEAM_0:0:144187411
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: zależy od dnia, +3h, na serwie jestem każdego dnia min. 1h
Miałeś kiedyś u nas bana: nie pamiętam
Doświadczenie w adminowaniu: nie, szybko się uczę 
Umiejętność obsługi SourceBans:
6-7/10, komendy nie są raczej trudne 
Dlaczego miałbyś dostać admina:
Mimo wielu adminów, bardzo często gdy jestem na serwie nie ma żadnego. Często na serwerze są osoby bez mutacji i które wyzywają mimo próśb o uspokojenie się. Bardzo często zdarza się ,,ej idź ktoś po admina"
Znajomość Regulaminu: dobra 8/10
Drobna pomoc pieniężna: Możliwa, jak mam dam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Z tym 140 to trochę przegiąłeś, według gametrackera masz około 61h ale mówisz że masz inne konta (podaj nicki) jeżeli to prawda to masz maks 80h. Co do Mikro ciężko mi się wypowiedzieć rzadko kiedy ciebie słyszałem o ile w ogóle słyszałem. Na chwilę obecną jestem neutralny poczekam jeszcze z opinią. 1h na serwerze to jednak trochę mało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może 140h przesadziłem troche.Tak jak mówiłem długość dziennego grania zależy od dnia. Np w czwartek moge tylko gdzies 1-2h. W inne dni moge nawet przesiedzieć 3h+ nie mówiąc o weekendach. A inne moje nicki to D'Jok, SiV, i z innego konta Madara Uchiha, ♛SιV♛. Mając admina napewno starał bym się poświęcać wiecej czasu na serwer. Czasem grając całymi dniami  w weekendy rzadko kiedy wchodził jakis admin. A co do mutacji jeśli chciałbyś możemy kiedyś pogadac na ts czy cos w tym stylu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zgaduję, że twoje steam id to 

 

STEAM_1:0:144187411

a nie 

Steam ID: STEAM_0:0:144187411

 

ponieważ na serwerze globalelite gra osoba pod nickiem Hades ze steam id : 

 
STEAM_1:0:144187411

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick na serwerze: HadesIlość przegranych godzin na serwerze: +80,licząc inne konta myślę że +140Wiek: 16

Mutacja: Tak Steam ID: STEAM_0:0:144187411Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: zależy od dnia, +3h, na serwie jestem każdego dnia min. 1hMiałeś kiedyś u nas bana: nie pamiętamDoświadczenie w adminowaniu: nie, szybko się uczę 

Umiejętność obsługi SourceBans: 6-7/10, komendy nie są raczej trudne 

Dlaczego miałbyś dostać admina: Mimo wielu adminów, bardzo często gdy jestem na serwie nie ma żadnego. Często na serwerze są osoby bez mutacji i które wyzywają mimo próśb o uspokojenie się. Bardzo często zdarza się ,,ej idź ktoś po admina"Znajomość Regulaminu: dobra 8/10Drobna pomoc pieniężna: Możliwa, jak mam dam

Na razie to samo co Dark. Poczekam z wypowiedzią:).
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym 140 to trochę przegiąłeś, według gametrackera masz około 61h ale mówisz że masz inne konta (podaj nicki) jeżeli to prawda to masz maks 80h. Co do Mikro ciężko mi się wypowiedzieć rzadko kiedy ciebie słyszałem o ile w ogóle słyszałem. Na chwilę obecną jestem neutralny poczekam jeszcze z opinią. 1h na serwerze to jednak trochę mało.

Mutacje ma bo miałem okazję z nim grać chyba w Lola ale juz nie pamiętam xD czy to lol czy Cs xD. Na serwie często go widać:).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach Globalelite.pl masz 2 bany, jeden na awp a jeden na jb. Obrażanie i wyzwiska + Nadużywanie micro/czatu

Dziwne xD. Jak ja go na serwie widuje od bardzo dawna to jeszcze wgl mikrofonu nie użył. :D Ale mogłem nie być świadkiem tego czynu :P.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 bany to trochę błachostka ponieważ, ban na jb to dostałem bana bo denerwowałem admina mojego kolegę z klasy xd a na awp słuchałem muzyki i nie wiem dlaczego włączyłem mikro :/ na chwilkę. To była jednorazowa sytuacja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...