Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na gracza SEBA BSB


BIENIUŚ =)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): SEBA BSB

Nick Oskarżyciela: ßIENIUŚ =)

Gdzie to się wydarzyło: Na serwerze JB

Data zdarzenia: Non stop gdy wbijam na serwer i on jest.

Opis Sytuacji: Gdy znajduje sie na serwerze admin SEBA BSB (Manual) czepia sie mnie ... Mutuje,zgladza

Mutuje mnie za nic gdyz jak rozmawiam z adminami i opiekunami np. Fuzhou nie maja nic do mojego glosu. Ostatnio mnie slaynal za nic...

Dowody: Niestety nie mam. Ale NEQQ widzial i byl przy ty. Tak wgl nie dawno była skarga na niego dokładnie oto samo ;)

Czego oczekujesz: Porozmawiania z nim/Bana na 5 dni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak, po pierwsze nie pamiętam kiedy Cię slay'nołem i jeśli to zrobiłem to miałem powód. Po drugie nadużywasz mikrofonu. A już jak Cię zmutuję na 10-30 min żebyś się uspokoił dostaje spam na u@ :))) Przemyśl najpierw co robisz i co piszesz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Manualny nie zrobiłby nic bez powodu, tym bardziej znęcanie nie wchodzi w grę. Tak naprawdę to czasami już przekraczasz wszelkie granicę i każdego denerwujesz i irytujesz, nie dziwie się temu co zrobił Manualny. 

 

Skarga zamknięta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...