Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


★CasualM★

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: ★CasualM★ #Tygrys Bozia

SteamID: STEAM_0:0:146512922

Admin który cię zbanował: PoProstuSzymon

Powód bana: Mass FreeKill

Długoś bana: Permanentny

Godzina o której dostałeś bana: Nie mogę tego określić ponieważ gdyż inaczej nie było mnie na serwerze, albo byłem ale nie wiedziałem że mam bana bo byłem w TT.

Mapa na której dostałeś bana: Tego też nie określę bo jak pisałem nie wiem kiedy dostałem tego bana.

Demko z mapy: Tego tym bardziej nie znajdę bo nie jestem w stanie rozpoznać mapy ani chociażby dnia.

 

Pozwolę sobie dodać taki opis w którym wyjaśnię całą sytuacje. Jak zaczynałem grać w JB to jako taki świerzak gdy wchodziłem do CT nie zbyt ogarniałem, działałem w ten sposób że wchodziłem, ugrywałem sobie jako strażnik, i dla mnie wszystko było wporzątku nikomu nie wadziłem i nie freekilowałem z premedytacją. Ale gdy była sytuacja że było nas dwóch, ja(straż) i Warden, po jego śmierci nie wydawałem rozkazu "pozycja buntu" i każdy kill był uznawany za fk czy to nam daje mass FK. Gdy podpytałem po kolei wszystkich adminów, dowiedziełm się od Szymona że to on mnie zbanował i jaki był powód(powyżej). Przez tydzień mi to było nawet na rękę bo się sporo dowiedziałem i zdobyłem doświadczenia potrzebnego w jb. Chciałbym poprosić osobe która mnie zbanowała czy Pana Szymona żeby mnie odbanował, zapewniam pana że to  się nie powtórzy, nawet posłuchałem się pana i wydrukowałem se regulamin xD Kappa. Proszę tylko o to żeby pan podjoł słuszną decyzje. Dziękuje za uwagę :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...