Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Vans


Pazdinho

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Vans 
Mapa, na której miało zajście: dd2
Czas i data zajścia: 17.08.2016 godz. 19:45
Demka/Screeny: GOTV
Minuta mapy: 
Treść skargi: 

Ludzie śpiewali sobie Cypisa, więc 2 albo 3 razy puściłem fragment jego piosenek. Trwało to może po 3-5 sekund i dostałem muta od admina Vans, a następnie ten oto admin sam puszczał muzykę i jakieś bindy...

Gdzie tu sprawiedliwość...

 

Ja wiem, że chłopak 14 lat kupuje sobie admina i macie pieniążki na opłacenie serwerów, ale adminami powinny być osoby kompetentne, a nie każdy kto wyśle SMS'a i sobie kupi admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin ma stosować się do przyjemnej i miłej atmosfery na serwerze, więc pewnie wie co robił, puszczał by było miło, poznałem Vansa miły i sympatyczny człowiek, więc na pewno próbował rozluźnić trochę atmosferę a kolega wyżej pewnie przesadzał z bindami. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kilka razy dziennie woła aby zmutować kogoś za bindy ja daję ich 4-5 dziennie i to na 1h i nikt jeszcze nie poszedł skarżyć się na forum i coś słusznego, więc nie wiem dlaczego teraz tyle spamu jest, na moje oko lekkie upomnienie vansa wystarczy bez żadnych pośrednich wpisów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puściłem dwa albo trzy razy fragmenty piosenek Cypisa, bo gracze sobie śpiewali jego piosenki

Bind trwał 2-3 sekundy, maksymalnie 5

Nie puszczałem żadnych innych bindów

Za to admin puszczał muzykę, która leciała przez jakiś czas i zagłuszał całkowicie rozgrywkę oraz zwykłe bindy z jakimiś tekstami.

Dostałem muta bez żadnego ostrzeżenia, wystarczyło powiedzieć, żebym tego nie robił i tyle.

 

Rozumiem, że na tym serwerze regulamin nie dotyczy admina i może robić sobie co chce? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja rozumiem, że do admina powinno się mieć szacunek. Pisząc rzeczy typu "Wiem, że tutaj można kupić admina" czy coś to mijają się z celem bo nawet teraz ja mam pogląd na to jakim jesteś typem gracza. Bezsensu wplecione zdanie, tylko sobie tym grabisz. @@vansEzzY jest b.dobrym adminem a Ty dostałeś tylko mute. Ciesz się, że bana nie dostałeś. Sam rozważam czy Ci bana nie wklepać bo to już mnie kompletnie zdenerwowało.

 

 

Ja wiem, że chłopak 14 lat kupuje sobie admina i macie pieniążki na opłacenie serwerów, ale adminami powinny być osoby kompetentne, a nie każdy kto wyśle SMS'a i sobie kupi admina.

 

Co do tych bindów. Skoro @@vansEzzY puszcza i jeszcze nikt nie napisał na niego skargi czy się do mnie nie upomniał to chyba dobrze. Widać, ze nie ma problemu z atmosferą. Poza tym lepiej, żeby admin puszczał bindy niż gracz. Bo admin to admin, więc raczej nie puści czegoś bezsensownego.

 

Tyle ode mnie.

Skargę zamykam, nie ma żadnego upomnienia czy nic. 

Skarga bezsensowna. 

EloHG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...