Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Cześć!


Bayont

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Cześć Globale! Postanowiłem się zająć trochę życiem. Ułożyć je na nowo. Dlatego moja aktywność na serwerach i forum spadła do zera. Nie wiem czy to pożegnanie będzie permamentne. Prawdopodobnie kiedyś wrócę trochę pobawić się na serwerach, pogadać ze znajomymi... Na początku chciałbym przeprosić dwie osoby... Dzaga - on sam wie za co... byłem po prostu głupi. Oraz Fuzhou'a, za chamskie zachowanie i przeszkadzanie w robocie. Teraz czas na podziękowania, oprócz podziękowań dla wszystkich graczy globalelite, chciałbym przesłać szczególne dla osób:

- dzagu (za zaufanie, najlepiej spędzone chwile, za rozmowy na tsie, za szybkie odpisywanie na steam  DzaguPiorun , ogólnie za wszystko co dla mnie zrobił)

- Fuzhou ( za to że ze mną wytrzymywał, za wszystkie fochy :P , za ładny avatar, za pomoc w ogarnięciu paru spraw, również za zaufanie)

- Halmer (za szczerą rozmowę, za dobrego przyjaciela, za dobre chwile)

- Eliminati ( za to, że był ze mną od początku, za to, że ze mną wytrzymywał, za to, że był najlepszym przyjacielem, za to, że pomagał mi we wszystkim)

- Phantomen ( za miłą grę na serwerach, za wspólne lamienie w LoLu, za zrozumienie, za wszystko co najlepsze)

-Methodical ( za dobrego kolegę, miłe słowa, zajebistego gracza cs:go, streamera, youtubera)

- risen ( za dobrego ziomka, za pomoc, za freekillowanie na jailu xd, za przeszkadzanie w prowadzeniu)

- Sysyr ( za carrowanie na mm'ach, za miłe słowa, dobrego kolegę )

- QinnBase (za pożyczenie konta <3 , za dobrego kolegę, za miłą rozmowę)

- Darkside ( za dobre słowa, za lamienie w cs'a :P, za wszystkie mm'y, za dobrego kolegę)

- RainyMotion ( za najlepsze teorie spiskowe na świecie, za dobrego ziomka)

- Alpha ( za rozmowy na ts, za pomaganie na serwerze, za dobrego administratora i kolegę)

- Gajos ( za pomoc na serwerach, za dobre chwile na jb)

- Chinczyk (za pomaganie przy Garyss modzie, za dobre prowadzenia na jb, za dobrego ziomka, za najlepszego base buildera :P { od razu po mnie Kappa })

-Ivan ( za kreatywne prowadzenia jb, za dobrego administratora, za dobrego ziomka)

-Maciej ( za dobre prowadzenia, za dobre bunty, za dobrego kolegę i wszystko co najlepsze)

 

- Administratorzy DD2 ( za ogarnianie dzieciarni, za pomoc na serwerach i nie tylko)

- Administratorzy FFA ( za ogarnianie cheaterów na VAC OFF - szacun, za dobrze spędzone chwile na serwerach)

- Administratorzy JB ( za ogarnianie typów bez mutacji, za ograniczenie liczby freekillów, za dobrze spędzony razem czas)

 

Przepraszam wszystkich za chamskie oraz szczeniarskie zachowanie. Za trollowanie. Jeżeli o kimś zapomaniałem to bardzo przepraszam, jak ktoś mi się jeszcze przypomni to z pewnością dopiszę go. Smutno trochę, że tak się to potoczyło, ale cóż. Nie wszystko idzie tak jakbyśmy sobie wymarzyli. To było bardzo dobrze spędzone półtora roku z przerwami. Dziękuję za wszystko. Trzymajcie Się EloHG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagnet! Byłeś pierwszym który wprowadził mnie w naukę adminowania, a dokładnie 4 kwietnia 2015 na pierwszym DD2! Nie zapomnę długich przesiadywan na TS, Twojego opanowania wyrozumiałości i poczucia humoru. Dziekuje za wszystko. Jestem dumny ze mogłem Cię poznać, mam nadzieje ze jeszcze razem polamimy w jakieś gierki.

Z fartem mordeczko! ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...