Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie o Admina Stefan


Stefan1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

  1. Nick na serwerze: Stefan

  2. Ilość przegranych godzin na serwerze: 120

Wiek: 29

Imię: Stefan

Steam ID: STEAM_1:0:1692879 

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 5h

Miałeś kiedyś u nas bana: Nie

Doświadczenie w adminowaniu: od 1.6 po source no i globala sam kiedyś miałem swoja sieć serwerów wiec znam sourceModa od podstaw 

Umiejętność obsługi SourceMod: Posiadam

Dlaczego miałbyś dostać admina: Ostatnio grając tylko na waszym serwerze, rano popołudniu w nocy zaobserwowałem dużą ilość graczy grających z Aimem i WH stworzyłem osobną dyskusje w waszej grupie steam i dodaje tam godziny, steam ID i nicki graczy co używają doping tak zwane cheaty, przykro mi to mówić ale ostatnio gram dużo a adminów bardzo rzadko widuje poznałem jednego gracza który zawsze chętnie i aktywnie mi pomagał namierzać adminów  no i wspólnymi siłami ratowaliśmy wasze dobre imię i oczywiscie rozgrywkę, ale nie powiem dużo graczy tez na tym tracicię bo czas takiej operacji to średnio 30 minut za czym ktoś się zjawi to i tak szybko, bo w nocy nie ma mowy że ktoś wejdzie trzeba zakończyć grę, rano słabo, popołudniu ocenił bym aktywność 80% idzie złapać admina, wspomniałem wcześniej o pomocnym koledze jego nick:Kubox i składał wcześniej podanie, dodam na koniec że widze że rekrutacje macie zamknięta ale jak byście  otwarli to czekam w kolejce pozdrawiam Stefan.

Znajomość Regulaminu(1-10): Czytałem ale na pamieć wykutego nie mam ale do nadrobienia.

Drobna pomoc pieniężna: Myślę że zawsze parę grosza mogę przelać tym bardziej że biedy nie klepię dobra praca w tych czasach to podstawa ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Rekrutacja OFF

 

Btw coś ci sie pojebało z godzinami :P według gametracker'a możesz mieć co najwyżej 120

 

Możliwe ze źle zwiesiłem oko, tak jak już pisałem wcześniej jak będzie rekrutacja otwarta to jestem zainteresowany ta funkcją do tego czasu będę wyłapywał graczy po staremu i postaram się jeszcze o jakieś krótkie filmiki byście widzieli co tam sie dzieje czasami  :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A ja jestem na tak. Co z tego że off skoro brakuje adminów i są ciągle problemy. Pozostawiam Vansowi decyzję

 

Tak wiec czekam panowie na waszą decyzję.

 

Jestem na Tak,

 

1. Podanie szczególnie i estetycznie napisane.

2. Wiek, oraz godziny przegrane na serwerze.

3. Jak już tutaj " Fuzhou " przytoczył brakuje adminów i co chwilę gracze upominają się, żeby jakiś admin wszedł na serwer.

Dodam że grywam tylko i wyłącznie na jednym serwerze jak gram w cs:go only dd2 tak wiec nie będę znikał na tak zwane MM chciał bym zadbać o ten serwer bo ma potencjał jest fajnie ustawiony voice i to mi sie podoba najbardziej ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Też jestem na tak. Sam mam Admina na innym serwerze, może gdyby nie to, też bym się załapał.

Kolega jest odpowiedzialny. Jak coś się dzieje, zaraz reaguje i daje znać. Siedzi w różnych godzinach, zarówno porannych, jak i wieczornych ;) Polecam

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...