Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina serwera


nCore

Rekomendowane odpowiedzi

Witka siemka,

 

tutaj nCore vel #toprak - topowy gracz powodujący rechotanie pępka na serwerze. Praktycznie codziennie obecny na serwerze, zależy od tego, jak żona mu pozwoli (o córce nie wspominając).

Generalnie, jakby ktoś pytał, skąd można wziąć granaty TAG, to podpowiadam, zapraszam na mapę Mirage i na dole (miejscówka nazywa się Szczur - dywan se wisi), można kupić od araba. Spoko, za paczkę golda odda. 

Na serwerze gram dosyć długo, jako BatmonOMG, jako Pidololek (tak, ta nazwa pochodzi od pomidorka - słowo wypowiadane przez córkę), a ostatnio i chyba najdłużej jako nCore. 

Nie ukrywam, że do złożenia tego podania nakłonili mnie W@riat oraz Stefan (ojciec nas wszystkich, człowiek nieokiełznany w swojej retoryce, jak trzeba to przyje*ie ze slapa).

Także tego, nie będę owijał. Na serwerze jestem średnio kilka razy na dwa dni - mimo tego, że żona krzyczy swoje, a ja swoje. O. 

Jak ktoś nie ma nic przeciwko, to zapewniam was, że będę słuchał większości, zawsze. Jak będziecie uważać, że ktoś ma WH, Bota, AIMHacka i inne pochodne, walcie jak w dym, przyjrzę się, ocenię, zapytam wszystkich, a na koniec pozostawię tę kwestię dla grona adminów do oceny + bana lub nie.

By spełnić wymagania wniosku podaję wszelkie potrzebne dane:
 

- Uczestnictwo w życiu forum: będzie - się muszę rozkręcić - bo szczerze powiedziawszy jestem tu drugi/trzeci raz,
- Musisz znać wystarczająco obsługę SourceMod'a, aby poradzić sobie z adminem - coś tam znam - kiedyś miałem swój własny serwer, na własne potrzeby,
- Brak ostrzeżeń na forum - nie mam :)
- Być rozpoznawalnym na serwerze i posiadać poparcie graczy - posiadam, jestem rozpoznawalny - jestem najgrubszy
- Kultura osobista na serwerze jak i na forum - oczywiście, że jest - jestem wręcz oazą spokoju,
- Znać Regulamin Admina - chyba znam, osądzicie mnie,

- Nie posiadać warnów na forum - nie posiadam na pewno.

 

Nick na serwerze: nCore (#toprak)
Ilość przegranych godzin na serwerze: ~100h
Wiek: 30 (prawie)

Imię: Dawid
Steam ID: 
STEAM_0:0:43450549

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: ~3-6h
Miałeś kiedyś u nas bana: NIGDY
Doświadczenie w adminowaniu: ADMINOWANIE NIE TYLKO SERWEREM CS:GO
Umiejętność obsługi SourceMod: DOBRA
Dlaczego miałbyś dostać admina: JESTEM SPRAWIEDLIWYM, DOŚWIADCZONYM GRACZEM CS:GO, ZNAM WIELU LUDZI NA SERWERZE
Znajomość Regulaminu(1-10): 10
Drobna pomoc pieniężna: KUPIŁEM VIP - zamierzam uczynić to ponownie.

 

Pozdrawiam,

Najgrubszy z najgrubszych adminów, nCore.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz podanie jeszcze raz stosując się do wzoru podanego tutaj : http://globalelite.pl/topic/1523-wz%C3%B3r-podania-na-administratora-only-dd2/w odpowiednim dziale tutaj : http://globalelite.pl/forum/123-on-podanie-o-admina/  ten temat pewnie zostanie zaraz zamknięty - takie zasady :v

Się poprawiłem tato :)

 

BTW, poprawcie czas na serwerze... macie ustawiony czas UTC+4 ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na TAK, Osoba stabilna często bywa na serwerze, szczerze napisanie podanie i schludnie, takich ludzi własnie nam trzeba, przeprowadziłem nawet głosowanie na serwerze i wszyscy byli na tak forum nadrobi myślę ze społeczność globalelite dużo zyska przyjmując taką osobę w nasze progi, dodam że sam jeszcze zachęciłem nCore do złożenia podania, dlatego panowie zaufajcie mi i dajcie mu szanse sie wykazać a na pewno nie pożałujecie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, Osoba stabilna często bywa na serwerze, szczerze napisanie podanie i schludnie, takich ludzi własnie nam trzeba, przeprowadziłem nawet głosowanie na serwerze i wszyscy byli na tak forum nadrobi myślę ze społeczność globalelite dużo zyska przyjmując taką osobę w nasze progi, dodam że sam jeszcze zachęciłem nCore do złożenia podania, dlatego panowie zaufajcie mi i dajcie mu szanse sie wykazać a na pewno nie pożałujecie.

Dziękuję za wstawiennictwo.

 

Nadmienię dodatkowo, że jeśli będziecie potrzebowali admina serwera - nie tylko od strony gry, ale również od strony skryptów - czy to SourceModa, czy to PHP (forum), to chętnie pomogę. Jestem Fullstack Developerem. Mogę wszystko zaprogramować jak chcecie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem typem osoby która lubi mieć wszystko uporządkowane więc na nie daje początkowe nie zastosowanie się do wzoru , średni dobór działu i śmieszkowe podejście 
Ale na tak daje :  Wiek , Ilość godzin na serwerze, wstawiennictwo innych adminów , umiejętność programowania - nasza serwerownia bardzo potrzebuje takiej osoby :v a także wydajesz mi sie miłą i sprawiedliwą osobą - jestem na tak ! :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...