Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na xynes


Mohamed

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Mohamed
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: ハゴロモ大筒木 (xsyknes)
4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_1:0:106095749
5. Data i godzina zdarzenia: 16.11.2016 Godzina 19:00
6. Mapa: Holyshit tylko nie pamiętam który.
7. Opis sytuacji: Wchodzę na serwer, witam się z graczem i dostaje bana na 30 min. Chciałbym by ten o to admin się ogarnął i przestał nadużywać admina.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
Kilku graczy.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy? Paxon do mnie powiedział elo Mahomed ( ja mam pseudonim MOhamed) czy jak on do mnie mowi a ja odpowiedziałem sposobem który  robię od kilku dni Czyli Elo xd. Może po tym jak na mnie napisałeś skargę lub inne rzeczy myślisz że ja będę wulgarny do ciebie i ci się coś przesłyszało? A może ja seplenie ale jestem w 100% pewny to to że powiedziałem Elo xd ,a nie Elo jebać xyrnesa. Jedyną osobą do którą bym zwyzywał z wejścia i vice wersa do mnie jest były admin BoteQQ ( który ma perma na serwie za nie dopełnienie obowiązków i jeszcze cos chyba) z którym w każdym momencie w formie żartów się wyzywaliśmy. Ja do ciebie nic nie mam ale ty ewidentnie do mnie tak...
Więc  Coolcat  Pozdro600  i mam nadzieje że się taka akcja nie powtórzy, bo ja do ciebie nic nie mam.  Piateczka

PS. Za błędy ortograficzne przepraszam.

post-1956-0-71722700-1479322700_thumb.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...