Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga


virusss

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:16
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):szymczok
Nick Oskarżyciela: virus
SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:101254716
Gdzie to się wydarzyło: Jb Clouds
Data zdarzenia:2016-11-17
Opis Sytuacji:Była 1 runda Szymczok fk mnie i fenomenala wnerwiłem się wyszedłem z gry nie wiem kogo jeszcze z fk 
Dowody:Fenomenal moze potwierdzić zdarzenie ;) i inni 
Czego oczekujesz: Bana na tym graczu :D , to jest hamskie gdy mówisz ze fd jest a on cie zabija :D i krzyczy ze nic nie ma ! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ok ok już wróciłem i ogarnąłem sprawa wygląda tak : 

1 runda nikt nie wchodzi do ct wszedł szymczok więc runda się skończyła. W drugiej rundzie szymczok zaczął wydawać polecenia arugmentując to iż fd jest w 1 rundzie a 1 runda już była. Jego tłumaczenie i tak jest błędne ale na uwage zasługuje to iż cele nie zostały praktycznie otwarte więc do faktycznego fd nie doszło. Virus mając racje próbował  wytłumaczyć szymczokowi że i tak ma być fd gdy szymczok nie posłuchał virus zaczął najzwyczajniej w świecie drzeć jape że dostanie bana i niech go zabije to bedzie miał freekilla. Dla mnie  szymczok chciał chyba sobie coś udowodnić jak to on nie zna regulaminu i chciał zabłysnąć że przecież fd już był niestety nie miał racji . Także dla mnie szymczok zasługuje na bana 24 h. Na uwagę zasługuje także zachowanie 2 graczy : Freddy który był w ct i nic nie zareagował a nawet przytaknął szymczokowi (dla mnie ban 4 h ) i  fenomenal który bardzo ładnie bez niepotrzebnej agrsji próbował wytłumaczyć całe zajście popierając swoje argumenty ctatami z regulaminu - takie zachowanie powinno według mnie być nagradzane. Pozdro  detektyw widar :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

gj @@Widar
Co do banów to zgadzam się w 100% z @@Widarem
Freddy też zasłużył na bana, ponieważ w regulaminie jest punkt który mówi, że za nieznajomość regulaminu można zostać ukaranym.
Za to co zrobił Fenomenal, czyli ze spokojem podszedł do tej sprawy i wszystko wytłumaczył Widarowi dostaje ode mnie 10k globalków ;D

EDIT: Zrobione : http://i.imgur.com/dMqRQ5q.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...