Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

vexu236


an236

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana:An.csgotrining.com

SteamID, na które dostałeś bana:STEAM_1:1:56686748

Admin, który cię zbanował:VACationPlayer

Powód bana:REKLAMA
Długośc bana:PERM
Dlaczego miałbyś dostać UnBana:A jaka to reklama csgotrining to nie jest zaden serwer tylko strona www z ruleta i crash nie zwiazana z serwerami csa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama innego serwera - Tydzień/Perm   

dzagu

 

http://globalelite.pl/topic/68-regulamin-dla-administrator%C3%B3w-i-graczy-na-serwerach-csgo/

 

 

tydz -perm ... człowieku ile masz lat masz admina i już wszystkich  banujesz 0 frajny z gry możesz dac na 30 min i upomiec ze bez reklam... nie zdziw się jak przez Ciebie serwerownia się rozpadnie /

po 2 to nie reklama tylko mój nick a nicku wcale nie musze zmieniać z godnie z prawem VALVE 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wiem że to nie mój dział ale kurwa mać już któryś raz widze taką akcje dzagu chodziło o reklame innej serwerowni po co mamy banować kogoś który sobie tylko dorabia w skinach totalny bez sens i brak pomyślunku a w dodatku 70 % takich graczy po banie już nie wraca co skutkuje traceniem graczy i możliwych vipów jest to więc działanie na szkode serwera

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widar nie wiem przeciez to nie jest wgl zwiazane z serwerami a niektórzy tutaj tego nie rozumieja np ten ADMIN co dał bana za nic dosłownie za nic ciekawe czy on gra na ruletce. Jesli nie to niech nie banuje tych co graja i maja może z tymi stronami jakieś miłe wspomnienie, a wpisanie nazwy strony www nie jest reklama 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie mój dział ale kurwa mać już któryś raz widze taką akcje dzagu chodziło o reklame innej serwerowni po co mamy banować kogoś który sobie tylko dorabia w skinach totalny bez sens i brak pomyślunku a w dodatku 70 % takich graczy po banie już nie wraca co skutkuje traceniem graczy i możliwych vipów jest to więc działanie na szkode serwera

swięta racja widzisz my to rozumiemy a tacy VAC... Nie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ludzie na serwie nie mają do mnie problemów

2. Są różne informacje nt banowania, jedni mówią że ruletki są ok, inni że tylko globalelite.pl jest ok.

3. Co do zabrania mi admina to zapraszam na awp ( same dzieci praktycznie ) z tego co widziałem tylko na dd2 nie ma bajzlu robionego przez dzieci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

1. Ludzie na forum uważają inaczej.

2. Masz informacje od h@ że ruletki są okej.

3. Zajmij się swoim podwórkiem bo z tego co widzę masz admina DD2 a nie awp więc skup się na DD2.

Po pierwsze co go maja interesować ludzie? 

Po drugie nigdy nie masz pewności czy strona w nicku to ruletka czy reklama serwera

Po trzecie kolega cały czas zajmuje sie swoim podwórkiem jestem z jego pracy bardzo zadowolony.

Po 4 ogarnij spam na forum i burdę bo sie nie wyrabiasz a po tem bierz sie za pisanie w tego typu tematach! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...