Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[ODRZUCONE] Podanie o admina


Oski69899

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze: Oski69899

  • Ilość przegranych godzin na serwerze:Wyskakują mi jakieś błędy na stronie, nie jestem pewny, ale chyba 1380minut

Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1086

Wiek: 16

Imię:Oskar

Steam ID:STEAM_0:0:97844799

Sprawny i działający mikrofon:Tak

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:Zależy, mniej więcej 5-6h

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy od 10 do 19 A w dni robocze od 16-22

Miałeś kiedyś u nas bana: Tak, mianowicie jeden raz. Dostałem go za obrażanie gracza, każdemu mają prawo puścić nerwy.. :/ Ale to się więcej nie powtórzy

Doświadczenie w adminowaniu:Tak

Umiejętność obsługi SourceMod:Tak

Umiejętność rozpoznawania cheatów:Tak

Czynny udział w życiu forum: Chętnie

Dlaczego miałbyś dostać admina: W godzinach rannych i wieczornych jest mało adminów, a widzę, że ludzie obrażają się wzajemnie lub mają cheaty... Adminów nigdy nie jest za dużo, a miałem już u was admina, lecz pokłóciłem się z VANSEM.. Osobiście nie toleruje "jechania po matkach" i na głowe nie dam sobie również wejść... Wydaje mi się, że moja pomoc wam się przyda, lecz decyzja nie należy do mnie lecz do administracji i graczy servera. A teraz kilka słów o mnie :) Mam na imię Oskar i jestem z Poznania. Mam 16 lat i interesuje się sportem głównie piłka nożna, freestyle football i lekkoatletyka:) Dużo czasu poświęcam na cs go i na gry :) Pozdrawiam Oskar :)

Znajomość Regulaminu(1-10):9/10

Drobna pomoc pieniężna:Jasne, vipa już nie raz kupiłem :) i będę kontynuował zakupy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powiem szczerze. Nie rzucasz się zbytnio w oczy. Nie jestem w stanie nic o tobie powiedzieć. Z tego powodu zdam się tutaj na opinię pozostałych. Plus proszę o wypowiedź @@Dzagu . Powiedz co mylisz o kimś, kto już miał u nas Admina. Byliście zawsze tego zdania, że takie osoby nie mają już możliwości powrotu.

 

Potrzebujemy Administracji. Jednak nie wezmę osoby, której nie znam. Dlatego mam nadzieję, że reszta cię lepiej kojarzy.

 

Napisz też proszę dlaczego została tobie zabrana ranga Administratora.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gracza nie widzę za często. Wczoraj dostał ode mnie bana za Brak Kultury Osobistej, ponieważ puściły mu nerwy i wyzywał każdego po kolei. Dzisiaj mnie przeprosił za wczorajszy dzień co nie zmienia to faktu, że dostał tego bana. Lecz z tego co z nim rozmawiałem wydawał się na miłą osobę. Trzeba popracować nad zachowaniem i nerwami.  Na razie jestem na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Widzę że muszę się tu wypowiedzieć więc zacznijmy od tego że gdy nie miałeś admina lizałeś dupę innym żeby ze mną pogadali w sprawie twojego adma a że było krucho w administracji  to cię przyjąłem bo myślałem że się sprawdzisz. Po otrzymaniu admina zacząłeś się wywyższać nad innymi ludźmi grającymi na serwie, wyzywałeś więc po rozmowie z innymi adminami DD2- @sar3T i @Elizze i większością graczy postanowiliśmy cię wyrzucić bo zachowywałeś się jak wielkie dziecko któremu nic nie można powiedzieć.

 

 

 

 

  • Osobiście nie toleruje "jechania po matkach" i na głowe nie dam sobie również wejść...

 

 

Nikt ci na rodziców nie wjeżdżał a poza tym ty nie jesteś taki święty i poszkodowany jakiego opisujesz bo sam wiesz co robiłeś.  Kappa

 

 

A i jeszcze dodam coś od siebie bo nie wiem kto mi za plecami dupę obrabiał a potem na pw wyzywał od kurw więc @Kubox myślę że moja wypowiedź zmieni twoją decyzję. Wielkie Nie
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Z tego względu, że nikt z obecnej ekipy cię nie zna, a u starej pozostawiłeś złe wspomnienia, niestety nie zostaniesz przyjęty. Vansa już trochę znam i mu ufam. Sam też nie jestem przekonany. Może innym razem. 

 

 

 

odrzucone.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...