Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Raidena


Oski69899

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego gracza:Raiden
Mapa, na której miało zajście:DD2
Czas i data zajścia:Nie pamiętam
Demka/Screeny:https://zapodaj.net/38fcd12bab8bc.jpg.html
Minuta mapy:Powinno być w ssie
Treść skargi:Raiden nieustannie mnie obraża i moją rodzine również... Jest to nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni.. Ma on zapewne 14 lat a obraża ludzi i ich rodziny którzy są od niego dużo starsi.. Nie ma za grosz kultury... Wnioskuje o dłuższego bana

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem 2 minuty po tej całej akcji i dostałem od razu od paru osób informację, że Raiden znowu obraża rodziny graczy oraz ich samych. Gracz Oski69899 dał ss'a na którym widać, że jest tu treść, która mogła urazić Oskiego. Raiden już kilka razy dostał za to bana na 1h,3h i dalej nie pomogło. Tak jak napisał Oski69899 "wnioskuje o dłuższego bana" zgadzam się z tym, ponieważ to nie pierwsza tego typu akcja. Gdyby dostał na parę dni to może i by dało mu to domyślenia. Dodam również, że dałem bana dla gracza Raiden na 1h za Brak Kultury Osobistej i dostałem pod profilem miły komentarz :). Oto on : https://zapodaj.net/6b1da5e1c47a5.png.html 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wjebcie mu bana na week i tyle" dobre uzasadnienie. Udowodnijcie mi, że ja to pisałem, bo równie dobrze każdy może ustawić sobie nick raiden, wbić na serwer i obrażać innych.

Raiden daj spokój z kogo chcesz zrobić "Debili" za przeproszeniem. Sam dobrze wiesz co zrobiłeś i jeszcze ten komentarz pod moim profilem. Zasłużyłeś na tego bana i to już od dawna. Nie masz kultury osobistej, obrażasz rodziców i graczy i jeszcze udajesz, że jesteś nie winny. Ban jest na 10080min=1 week. Temat uważam za zamknięty. Może da ci to coś do myślenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...