Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ban perm like a Nikus


Nikuś

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: Nikuś

SteamID: STEAM_1:1:109169457

Admin który cię zbanował: Kubox

Powód bana: Multihack

Długość bana: Permanentny ban

Godzina o której dostałeś bana: 16.49

Mapa na jakiej dostałeś bana: de_dust2

Demko z mapy: DOWNLOAD

 

Dobra, dobra. Tam się nie rozpisałem to może tu powinienem. Typku ty mój(Kubox), gdzie ja mądry (mając 2k godzin na steam (UWAGA DOWÓD: http://steamcommunity.com/id/NikiNikilelel/)) miałbym oszukiwać xd

Są sytuacje, gdzie ja z doświadczenia się tam wcelowuje, kurde typie to jest serwer gdzie jest 30 typa to tu Ci prawie wszędzie mogą się znaleźć. Widać na demku jak patrzę wszystkie miejscówki(o ile o nich nie zapomnę)

Doświadczenie mówi za siebie a niech mnie jeszcze jacyś admini z DD2 sprawdzą a nie typ co ma max MG2 XD. Napisz poniżej jakie sytuacje Cię jeszcze dręczę to z miłą chęcią Ci odpiszę ;*

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcja "edytuj", polecam na przyszłość. Kubox już napisał, a twoje kontrargumenty są nic nie warte i same sobie zaprzeczają.
Możesz mieć 4k godzin na steamie, żaden argument. Mówisz o doświadczeniu, potem o tym, że zapominasz miejscówki.
Były za mojej kadencji już 2 osoby, które jakże to świetne w CS:GO były i ich argumentem też były silverki z administracji.

Twoja arogancja i kultura zostawia wiele do życzenia, stosujesz prośbę o unbana a zachowujesz się, jakby Ci się to należało z góry.

 

Moim zdaniem ban powinien zostać. Powiedzenie "tonący brzytwy się trzyma" jest w tej sytuacji jak najbardziej aktualne, twoja argumentacja nic nie wnosi do dyskusji i sama sobie przeczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...