Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Moderator] TakaSytuacja


TakaSytuacja

Rekomendowane odpowiedzi

Imię.Kamil
Wiek:16
Dlaczego chcesz zostać moderatorem? :

Chciałbym zostać moderatorem ponieważ mam w tym fach , potrafię się posługiwać na silniku ipb po przemo czy mybb , mam  w tym duży fach potrafię takie czynności jak :

Zamknąć , podpiąć , usunąć temat 

Dodać , zmienić , usunąć rangę 

Dodawać , usuwać , przenosić nowe fora

I wiele wiele , wiele innych rzeczy.
Czym się interesujesz?:Interesuje się przeważnie grami , doświadczam ciągle nowe doświadczenia w grach , na forach 

i chciałbym to kontynuować dalej i nie stać w miejscu.
Opisz siebie:Ciężko jest opisać swoją osobę , skoro sam nawet nie wiem jaki naprawdę jestem.

Musicie się sami przekonać jaki naprawdę jestem .
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać forum?:Jestem w stanie przesiedzieć od rana do wieczora na telefonie czy na komputerze 

sprawia mi to jak najbardziej przyjemność z tego ponieważ jest to moje hobby.
Doświadczenie ( czy byłeś/byłaś kiedyś: moderatorem, administratorem):

Doświadczenie , jak napisałem byłem moderatorem , global moderatorem , administratorem na wielu sieciach , forach  o dużej wartości liczbowej.

Jako iż mam dopiero 16 lat staram się zachowywać na poważnie i nie których rzeczy nie można tolerować , potrafię pisać po po polsku nie sprawia mi to żadnych 

problemów.

 

Wyjaśnienie dlaczego złożyłem podanie mając tak mało postów?:

Myślę że dacie mi szansę a chciałbym pomóc administracji chodź w małym stopniu , staram się pisać jak najwięcej z sensem tak aby wypowiedź składała się w całość.

Poradniki napisałem jeden sprawiło mi to bardzo dużą przyjemność że gdzieś swoje pomysły mogę wrzucać ,forum jak i serwery naprawdę mnie urzekły i chciałbym tutaj zostać na dłużej , pomyślicie sobie pewnie że konto dla rangi , czy posady nie...jestem naprawdę miłą i silną osobą która postawi na swoim 

Z poważaniem Kamil.

 

@Rainy Motion 

Mam z tym problem gdy wstawiam spację źle gdzieś przycinek , zgodzę się z tym.

Żadna hipokryzja , zostanę na dłużej bo wiem że warto.

@Telelele

Konto zrobione do podania. Na nie.

Widać że czytać to ty nie potrafisz ;) 

 pomyślicie sobie pewnie że konto dla rangi , czy posady nie...jestem naprawdę miłą i silną osobą która postawi na swoim 

Z poważaniem Kamil.

Peace.

@Kacperita 

Dlaczego jesteś na nie?

Uzasadniłbyś swoją wypowiedź 

Edytowane przez TakaSytuacja
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 

potrafię pisać po po polsku nie sprawia mi to żadnych 

problemów.

 

Wlasnie to widze, czytajac podanie, ktore przez to wysrodkowanie i kursywe jest kompletnie nieczytelne.

Dodatkowo panuj nad spacja. Ktos Ci placi za kazde klikniecie, ze tak jej naduzywasz? Zeby nie bylo ze sie czepiam - ortografia rowniez kuleje. Po co ta hipokryzja?

 

 

forum jak i serwery naprawdę mnie urzekły i chciałbym tutaj zostać na dłużej

 

 

Zostan i sprobuj ponownie, kiedys.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na nie. Tak jak wspomniał Rainy, przez to, że podanie jest wyśrodkowane jest kompletnie nieczytelne. Musiałem wysilać wzrok, żeby to przeczytać. 

Napisałeś, że potrafisz pisać "po po polsku" (usuń jedno "po" :) ), każdy tutaj potrafi pisać PO POLSKU - sztuką jest pisać POPRAWNIE PO POLSKU.

 

Twoja interpunkcja jest na poziomie tragicznym, naku**** przecinki i spację gdzie popadnie. Składnia na poziomie Czesława Mozila: 

- "sprawia mi to jak najbardziej przyjemność z tego ponieważ jest to moje hobby." - kali jeść, kali pić?

- "doświadczam ciągle nowe doświadczenia w grach" - ta, a masło jest maślane.

 

Wszędzie wstawiasz również "i" oraz powtarzasz wyrazy, co świadczy o braku znajomości bogatszego słownictwa. Niektórych piszemy razem, a nie osobno (mógłbym jeszcze tak wymieniać i wymieniać). 

Spróbuj za jakiś czas i przygotuj się lepiej :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...