Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina


Marysia leeko w szoku

Rekomendowane odpowiedzi

-Marysia leeko w szoku

-418 minut

-557

-20

-Mateusz

- STEAM_0:0:170462518
-sprawny i działający jest

-poświęcam około od 10-15 h

-gram przwaznie od godziny 21-22 w dzień zależy czy praca w weekendy do rana siedze

-nie nie miałem ani razu u was bana

-kiedyś miałem swój wlasny server przedewszystkim porządek sprawdzanie graczy czy nie oszukują i wysłuchanie każdego co ma do powiedzenia

-tak znam

sm_admin ,sm_help,,sm_ban nick gracza na ile godzin minut sekund i perm,sm_unban i pare jeszcze znam

-nie mam problemu z rozpoznawaniem cheatów

-na razie nie

-chiałbym zostać adminem ponieważ lubie rozmawiać z ludzmi fajna praca na wakacje i po wakacjach siedze dużo w domu poświeciłbym dużo czasu na tym serwsze udzielabym się we wszystkim wieczorami bo rano praca niestety.. cóz mogę więcej powiedzc porządek bym trzymał rosadne decyzje podejmował i rozmawiał z ludzmi na poziomie tym bardziej ze byłem kiedy adminem własnego serva ale cóz sam nie dałbym rady utrzymać i bardzo bym się cieszył jak bym dostał admina może mało mam godzin ale ludzie bardzo mnie polubili. :)

-10

-z tym nie ma problemu co miesiąc skromne 20-30 zł mogłbym dac

:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie słabe, chaotyczne i bez ładu i składu, dobij więcej godzin w CS:GO jak i na serwerze i niech pozna Cię więcej graczy.

Nieużywanie wielkich liter i przecinków zdecydowanie źle wpływa na odbiór podania.

Wydajesz się przyjazny, ale jest to zdecydowanie zbyt mało.

 

Popraw podanie, dobij więcej godzin i poznaj ludzi.

 

Narazie zostanę NEUTRALNY.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...