Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina - Parchin


Parchin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Parchin

Ilość przegranych godzin na serwerze: Dość dużo, myślę, że z ponad 30-40h.

Wiek: 18

Steam ID: STEAM_0:1:37451218

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2-7h

Miałeś kiedyś u nas bana: Nigdy.

Doświadczenie w adminowaniu: Adminowałem na jednym serwerze DM, nie pamiętam jego nazwy, ledwo na 20 slotów jeżeli chodzi o CS'a. Grubsza sprawa jest ogólnie, byłem przez długi okres czasu administratorem serwerów Battlefield 3 oraz Battlefield 4 dla elite-company-gaming.enjin.com . Oprócz tego zajmowałem się serwerami SA:MP.

Umiejętność obsługi SourceBans: Posiadam, proste.

Dlaczego miałbyś dostać admina: Poziom kultury niektórych graczy na serwerze sięga dna i mułu, nie podoba mi się to i chciałbym mieć wkład w to, żeby było lepiej. Jestem "ogarnięty", żeby nie było już tak oficjalnie, bo to nadal jest gra, potrafię egzekwować reguły, a także tłumaczyć, zamiast bez słowa sypać kary. Można mnie kojarzyć z LANów w Pile i Szczecinie, jak ktoś był to pozdrawiam. : ) Parę osób może mnie już kojarzyć, bo dość często przesiaduję na serwerze (tylko ostatnio mniej, bo odstąpiłem komputer dziewczynie :)). Gra dla mnie pozostaje grą, nie utożsamiam się z graczami, jestem wobec nich neutralny dlatego każda decyzja jest subiektywna, myślę, że to dobra cecha. Oprócz tego cechuje mnie komunikatywność i otwartość, zawsze można ze mną podyskutować i pogadać. To raczej wszystko co chciałem tu napisać. :)

Znajomość Regulaminu: Tak.

Drobna pomoc pieniężna: Jedno wsparcie już było - zarabiam więc zawsze mogę czymś wesprzeć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...