Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


Mewa_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie

Nazwa serwera:  [PL] GLOBALELITE.PL [DD2/MIR/NUKE] 185.25.151.42:27017
Imię:Łukasz
Wiek:18
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:Mogę pomagać serwerowi około 8 godzin
Staż na serwerze:Gram około gram około miesiąc.
Znajomośc sourcemoda (1-10):5 ''szybko się uczę''
Zaufanie wobec graczy (1-10):7

Czy miałeś kiedyś u nas bana:Nie

Byłem Administratorem na pięciu serwerach CS 1.6

Mogę wspomóc serwer pieniężnie np. na twitchu z donat, z skinów. 

Dlaczego akurat Ty: Chciałbym zostać opiekunem, aby pomóc w rozwojowi serwera w takim stopniu aby był zapełniony aż po brzegi dobrymi graczami. Jestem cierpliwy, punktualny, umiem się kolegować, mam dużo więcej zalet które są pokazywanie na serwerze
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Chcę utrzymać porządek, kulturę której brakuje na serwerze. Wole starszych graczy dlatego chcę sprowadzić ich jak najwięcej na serwer. Z doświadczenia wiem że młodzi gracze są hałaśliwi i nie dają grać w spokoju. 

Gracze bardzo często mówią do dzieciaków, aby się uspokoili. Dosyć często są na serwie cziterzy pod nieobecność Adminów dlatego chcę skrócić ich żywotność na tym serwerze.

Na tym serwerze przyda się administrator i chciał bym być to ja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na NIE! ponieważ był byś złym adminem nie masz cierpliwości. Odżywasz się do graczy w sposób nie miły typu ''Zamknij Ryj''.Nadużywasz mikrofonu i wyśmiewasz innych młodszych graczy.I jesteś nie kulturalny. I ty chcesz być opiekunem serwera hahah.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mewa jeżeli mój głos się liczy to jestem na Nie . Widziałem co robisz na serwerze , lecz serwer upadnie tak jak FFA. Miejmy nadzieję że nie . Spoko ludzie grali na serwerze.

 

Dlatego chce sprowadzać jak najwięcej osób na serwer z twitcha

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...