Skocz do zawartości
lavish

[Rozpatrzone] Podanie o Admina - lavish

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: lavish
Wiek (min.15): 18
Ranga (min. MG1): LEM
Steam ID: http://steamcommunity.com/id/lavishk1ng/

Ilość godzin na serwerze: 50h
Ilość godzin w CS:GO: 1,900
Znajomość regulaminu: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem wcześniej adminem na 2 serwerowniach, nie będę podawać tutaj ich nazw ponieważ pójdzie pod reklamę :P
Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem bana :)
Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: W czasu roku szkolnym około 20/30h. Podczas świąt oraz innych przerw oczywiście czas się wydłuży.
Znajomość komend SourceMod: 9/10
Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Powinienem zostać adminem ponieważ według mnie mało adminów jest na 1v1. Niby tam są jacyś, chyba kilku ale tak naprawdę widzę Ross'a i opiekunów, a gram praktycznie codziennie na serwerze. Wiąże się z tym to że koszmarnie duża dzieciarnia na serwerze jest, często próbuje napisać do admina no ale nie zawsze jest aktywny, cheaterów też można spotkać i ku mojemu zdziwieniu nawet dużo jeśli chodzi o serwer 1v1. Jeśli chodzi o aktywność na forum, oczywiście wszystko można nadrobić, a aktualnie nie ma żadnych nowych tematów które by mogły tak na prawdę przyciągnąć moją uwagę, a nie chce też na siłę nabijać postów :)
Sprawny mikrofon: Posiadam.
Drobna pomoc pieniężna: Jeśli będzie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wejdzie na serwer i coś tam po stopach poobija ludzi na 8-10 arenkach  :wacko: Taki mały pomocnik by mi się przydał, bo gdy ja patroluję najwyższe arenki, to często nie wiem co dzieje się tam na niższych, gdzie często raszują i campią.

 

 

Tak serio to potrzebny jest jeszcze ktoś kto tam poogarnia, bo ja nie siedzę cały czas, a co chwilę mi ktoś pisze "wejdź zmutuj tego, wejdź zbanuj tamtego", często zanim wejdę bo np. nie było mnie przy komputerze gdy ktoś pisał, to już nie ma co mutować/banować. Lavish jest na serwerze często i moim zdaniem by się nadawał. Dodatkowo sam często mi pisze kogo trzeba zmutować/zbanować, a tak mógłby to zrobić od razu sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×