Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House
  • Drogi gościu!

Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] unban

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DragmiN

Steamid: STEAM_0:0:424780708

Admin ktory cie zbanowal: [DD2]Deve

Powod bana: wallhack

Dlugosc bana: perm

Godzina: 21:56

Mapa: dd2

Demko: http://dema.globalelite.pl/dd2/classic-1/auto-20180207-2108-de_dust2.dem.bz2

nie mam zadnego wh, konto smurf i juz kazdy admin podejrzewa o cheaty :D nie wiem czemu bierzecie takich ludzi na adminow jak oni zaraz polowe serwera pobanuja, a widzialem ze deve siedzial sporo na spect i pewnie dlugo mnie ogladal zeby znalezc jakas podejrzana akcje a bana dal na sam koniec meczu :D 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak mowisz, ogladalem Cie dosyc dlugo :) te twoje flick shoty oraz prerfekcjny scan przez smoka na longu (runda 11:13) stwierdzilem ze wspomagasz sie jakimis dopalaczami :)

Tutaj zalaczam demko z 3 ostatnich rund, oraz polecam ogladniecie najlepiej calego meczu i stwierdzenie czy ten zawodnik gra czysto:

https://drive.google.com/file/d/1PXcLELLwGY2vpG_oRf1t2_-KmbBfEwy6/view?usp=sharing

PS. Nie ogladalem tylko Ciebie kolego :)

Odnośnik do odpowiedzi

• Legenda

Już chciałem pisać, że mam za mało dowodów, ale jedna akcja w rundzie 25 przesądza wszystko. Nie ma na to wymówki, nie ma wyjaśnień. 

Początek rundy możecie przewinąć. Kolega jest na midzie, potem wbiega do tunelu. Wszystko w normie. Teraz uwaga. Przygotujcie suwak spowalniający. Już wyjaśniam. 

Dochodzimy do momentu, gdzie podchodzisz mida. Przeciwnik wychodzi zza drzwi i wchodzi do wnęki.  Nie widzisz go, ale możesz słyszeć. Powiedzmy, że go słyszałeś. Aby nie podpadło, że wiesz gdzie jest, lecisz celownikiem w prawo. Na bramę. I tutaj punkt kluczowy. Zauważyłeś, że kolega z prawej, ten we wnęce, wychodzi z niej i zaczyna strzelać. A co ty robisz? Przestraszyłeś się i nie zdążyłeś poprawnie zareagować. Twój celownik pobiegł za kolesiem, którego nie widziałeś, bo był za bramą. On wbiegł w tunel, a ty za nim. Dopiero po oddaniu strzału w tego typa, przesuwasz się z celownikiem w lewo na kolegę we wnęce. Patrząc na to w normalnym tempie, łatwo idzie ominąć ten szczegół. Jednak oglądając akcję w dużym spowolnieniu, nie ma opcji, aby to przeoczyć. Próbowałeś się kryć, jednak chyba nie wyszło. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O GLOBALELITE.PL

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?

Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...