Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie Leon Zawodowiec


Leon Zawodowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Leon Zawodowiec

Ilość przegranych godzin na serwerze:24 godziny, szczerze zaczynam gre na serverze.

Wiek:16

Steam ID:STEAM_1:1:111806333

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: do 3/4 godzin a w sobote/niedziele 8/10 godzin praktycznie gram w JailBreak co dziennie. : ' )

Miałeś kiedyś u nas bana:Nigdy

Doświadczenie w adminowaniu:Miałem admina na serwie 4fun cs 1.6 ale serwer wyłączyli komendy admina przeczytałem i próbuje zapamientać więc dam sobie rade.

Umiejętność obsługi SourceBans:Będe szczery, słabo, nie miałem zbytnio okazji używać, jednak wszystkiego można się nauczyć :)

Dlaczego miałbyś dostać admina:Głównie dlatego żeby był porządek na serwerze JailBreak , jak by nie było admina to gra by nie miała sensu bo ludzie by przeklinali grali na citach AIM,WH,SH i wykorzystywali głównie bugi mapy a chyba każdy by chciał miło spędzić czas z znajomymi na takim fajnym serwie.

Znajomość Regulaminu:10/10  100% (,-,)

Drobna pomoc pieniężna:Bende miał w tych miesiącach od 50-100 zł to zobaczymy co da sie zrobić :)

Chciał bym jeszcze zakupić VIP , chciał bym się dowiedzieć jak go kupić i za ile Najlepiej możemy na STEAM pw bo TS3 jeszcze nie mam ale sobie postaram w tym tygodniu pobrać .

...

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo :) Gracz nie zna regulaminu nawet w 40%. Nie polecam gracza. 10 minut temu puszczał muzykę przez mikro przez pół mapy, FK, które wynikają z jego nie znajomości regulaminu.

Sory , przepraszam że sie wtrące ale koledzy w ct robili FK no to ja pusiciłem piosenke do przetestowania na 2 3 minuty a regulamin znam na 100% i radzia prosze nie słuchał po pół ludzi którzy grają na tym serwerze popierają mnie i chcą żebym prowadził a Radzio nie zna regulaminu i takie coś na forum pisze ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co do gracza musze przyznać ze pomylił sie ras bo byłem przy tym ale widze że on zna regulamin tak na 95 %- 96%  chyba każdy może sie ras pomylić nawet admin. Ma sprawny mikrofon,mutacje i nie ma 6 lat ja lubie gdy on jest w ct bo jak nikt nie jest chentny to admin powinien wejsc a on tak robi na moim miejscu przepytał bym go bo się poprawił. (:

                                                                                                                                                                                                                               POLECAM

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej wypowiedzi jak ja gram to dobrze prowadził i nie free killował zawsze był wardenem gracz kulturalny i kiedy gracz ma jakieś problemy to pomaga regulamin jak dla mnie 100%

Na admina by sie nadawał polecam ;)

A co do gracza Radziol to sie kłucił z Adminem Filipo że zabił go Leon zawodowiec w sikrecie gdyż on zabronił i też Dziadek powiedział że można zabijać w sikretach.Widocznie pisze na czyjś temat a nie zna sam Regulaminu...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedzi ! ! ! :D

 

- Regulamin na (100 %) +

- Ma Mutacje,Mikrofon sprawny +

- Wiek 16 +

- Lubi być bardzo w CT +

- Pomocny +

- Nie używa wulgarnych słów co mało jest takich ludzi + + +

- Regularnie gra na tym serwie +

 

Jest gotowy by zostać ADMINEM . B)                           POLECAM

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralny, ponieważ słyszałem od graczy, że nie do końca ogarniasz. Przeczytaj regulamin z 2 razy, to będę na TAK

Ja wczoraj dokładnie czytałem regulamin i dzisiaj jak wbiłem na kompa z 2 razy czuje że jestem już gotów

W sumie czytałem 7 razy w tym i tamtym tygodniu

Przeczytam jeszcze z te 2 razy ;)

                                                                        PRZECZYTANE [2 razy]

 

 

 

@@Zmoorg

 

Jest opcja cytuj i pisz takie rzeczy w 1 poscie bo dostaniesz nstp razem warna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam gracz dał więźniom bezruch po czym źle rozpoczął zabawę w simon mówi kazał im skakać,paru tt zaczęło skakać a on ich zabił i powiedział,że źle rozpoczął zabawę. (na bezruchu więźniowie mogą skakać)

Każdy ma prawo się ras pomylić nawet ADMIN sytułacja się nie powtórzy ;)     Warto dać szansę bo człowiek nie jest robotem           DZIĘKI I DO ZOBACZENIA NA SERWIE ! ! !

 

@@Zmoorg

 

Jest opcja cytuj i pisz takie rzeczy w 1 poscie bo dostaniesz nstp razem warna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam gracz dał więźniom bezruch po czym źle rozpoczął zabawę w simon mówi kazał im skakać,paru tt zaczęło skakać a on ich zabił i powiedział,że źle rozpoczął zabawę. (na bezruchu więźniowie mogą skakać)

Mam nadzieje że gracze wybaczą te moje 2,3   FK 

                             SORY MY FRENDS

                                      (*_*)

 

 

@@Zmoorg

 

Jest opcja cytuj i pisz takie rzeczy w 1 poscie bo dostaniesz nstp razem warna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Nie! 

 

@@Zmoorg

 

Powody ? może wyjaśnisz bo jak nie dodam warna masz 24h

 

Jestem Na Nie! 

 

@@Zmoorg

 

Powody ? może wyjaśnisz bo jak nie dodam warna masz 24h

Dlaczego ty piszesz Nie ! jak sam FK.     Takie osoby jak ty nie powinły sie wypowiadać na czyjś temat  gracz umi prowadzić i Koniec tematu .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem Na Nie! 

 

@@Zmoorg

 

Powody ? może wyjaśnisz bo jak nie dodam warna masz 24h

 

Jestem Na Nie! 

 

@@Zmoorg

 

Powody ? może wyjaśnisz bo jak nie dodam warna masz 24h

Dlaczego ty piszesz Nie ! jak sam FK.     Takie osoby jak ty nie powinły sie wypowiadać na czyjś temat  gracz umi prowadzić i Koniec tematu .

 

Byłem przy tym jak wbiłeś do ct i FK zrobiłeś na 3 6 osobach ogarnij troche

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...