Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Leona Zawodowca


`Fuzhou ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

[b]Nick oskarżonego admina/Gracza: Leon Zawodowiec
Mapa, na której miało zajściejb spy vs spy beta7 gle i jeszcze inne

Czas i data zajścia: 03.10.2015 oraz 04.10.2015
Demka/Screeny: Nie posiadam, aczkolwiek ludzie mogą potwierdzić ;) 

Minuta mapy: raczej całość mapy 
Treść skargi:[/b]

Tak więc. Jeszcze przed dostaniem administratora freekilował na ludzi, źle wydawał polecenia, nie umiał ogarnąć danej sytuacji. 

Po dostaniu administratora nie potrafił zrobić głosowania oraz chowanego. Źle wydawał polecenia do chowanego, Nie podał czasu do którego się chowamy, nie wspomniał, że jak TT zabije CT to dostaje bana, jeszcze zmienił treść tego polecenia na taką, że jak się zabije 2 razy CT podczas chowanego to wtedy dostaję się bana, a każdy wie, że tak nie jest :) Było dziecko w CT (11 lat) które przeszkadzało w rozgrywce, owy administrator był na serwerze ale go nie przeniósł bo nie ;] Admin powinien być wzorem dla pozostałych a on taki nie jest. Zauważalne jest jego odstawanie od resztki adminów (eck0, radziola, morta itd...) Według mnie nie zasługuje na admina i nie jest w stanie przejąć obowiązków administratora. 

Pozdrawiam Fuzhou 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ja powiem tylko tyle Fuzhou się na Leona uwzioł od paru dni zauważyłem to.Co inni gracze mogą potwierdzić też ponieważ zabił go Leon kiedy był totalny bezruch a fuzhou się ruszył a leon go zabił

moim zdaniem Leon dobrze zrobił bo (totalny bezruch był) i nie wydał nowego polecenia. Wczoraj byłem jak Leon Zawodowiec został pierwszy ras adminem na serwie i powiem że nie umiał freeze dać ale sie już nauczył każdy admin z początku tak mają ale jak by on nie ogarniał to by z serwa zrobił rozpier** ze tak powiem bany nikomu nie dał a osoba która by nie ogarniała to by wszyscy mieli bana i nic by stego nie było ja POLECAM myśle że Admini też go polecają     

                                                                                                                          Pozdrowienia dla szanownej administracji ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nie normalne żeby przeklinać do graczy kim ty chcesz zostać piszesz ty skargi znasz 10-15% regulamin i miślisz że to jest tak łatwo ogarnąć pierwszy dzień Leon już się dużo nauczył

i jak ty chcesz być adminem to zniszczysz reputacje serwera dzienki i nara .POLECAM GRACZA i nie potwierdzam że leon zawodowiec free kill robi bo ani razu nie widziałem admini chyba też nie kiedy ADMIN jest na serwie to zawsze fuzhou pisze to co nie on a jak admina sie zapytaż czy leon zawinił to admin mówi leon nic nie zrobił i nie przeklinaj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że tak było.

ty jesteś kolegą fuzhou i pomagasz mu choć nie patrzysz na leona kiedy on nie free kill nic nie robi to ty piszesz pamientaż jak fajnie gadaliście z leonem ogarnialiście w ct a tylko fuzhou weszedł zaczoł grać zaprzyjaziniłeś się i myślisz że kolega pomoże tylko on napisał potwierdzam a wszyscy pozostali są na nie ogarnij troszeczke .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to są koledzy którzy nie znają do konica regulaminu i piszą na innych adminów żeby ich ini gracze nie lubieli bo sami wiedzą że sans na admina nie mają.

Polecam gracza Leon Zawodowiec bo ogarnia a pierwszy ras adminem to musi ogarnąć komendy i wogóle (;

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuzhou i ty chciałeś być adminem jak piszesz coś na forum to zastanów się czy dobrze robisz. Jak byś był adminem to byś wiedział ale ja się nie doczekam twojego admina bo przeklinasz a takiego gracza nikt by nie chciał następnym razem cię zbanuje za obraze bo mam już uprawnienia i po drugie daj jakieś dowody ss nagranie a nie prosisz graczy i ich przekupujesz by pisali nieprawde którzy grają pierwszy ras i się nie znają na regulaminie (;

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuzhou i ty chciałeś być adminem jak piszesz coś na forum to zastanów się czy dobrze robisz. Jak byś był adminem to byś wiedział ale ja się nie doczekam twojego admina bo przeklinasz a takiego gracza nikt by nie chciał następnym razem cię zbanuje za obraze bo mam już uprawnienia i po drugie daj jakieś dowody ss nagranie a nie prosisz graczy i ich przekupujesz by pisali nieprawde którzy grają pierwszy ras i się nie znają na regulaminie (;

W regulaminie serwera jest jasno napisane: "1.Przeklinanie na serwerze jest dozwolone, jednak NIE WOLNO z nim przesadzać." Nie wydaje mi się, aby On w co drugim zdaniu używał przekleństwa.

 

Zmoorg, proszę Cię, abyś sprawdził, czy Leon Zawodowiec nie ma na forum multikont, bo NIE WIERZĘ, aby dwie osoby w tym temacie pisały słowo "ras", a nie "raz". Dodatkowo te same "osoby" pisały pozytywnie w jego podaniu na admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

W regulaminie serwera jest jasno napisane: "1.Przeklinanie na serwerze jest dozwolone, jednak NIE WOLNO z nim przesadzać." Nie wydaje mi się, aby On w co drugim zdaniu używał przekleństwa.

 

Zmoorg, proszę Cię, abyś sprawdził, czy Leon Zawodowiec nie ma na forum multikont, bo NIE WIERZĘ, aby dwie osoby w tym temacie pisały słowo "ras", a nie "raz". Dodatkowo te same "osoby" pisały pozytywnie w jego podaniu na admina.

 

@UP

 

Dzięki za info dzięki tobie ;)

Aż za to  że jesteś dość spostrzegawczy dostaniesz ode mnie vipa na tydzień zgłoś się do mnie na steam ;) lub forum 

 

Tak to są multikonta a wraz z tym za kłamstwa i oszustwa Leon traci admina

 

Nie żeby coś ale nie będę tolerował oszustów jak i idiotów którzy takie coś robią , chętnie bym ci Perma dał ale już nie będę taki złośliwy a twoje multikonta dostają bana

Nie pozdrawiam.

 

 

P.S

Leonek to chyba zamiast nauczyć się adminowania to nauczył się tworzyć multikonta xDDD

 

5 MULTIKONT O MÓJ BOŻE 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@UP

 

Dzięki za info dzięki tobie ;)

Aż za to  że jesteś dość spostrzegawczy dostaniesz ode mnie vipa na tydzień zgłoś się do mnie na steam ;) lub forum 

 

Tak to są multikonta a wraz z tym za kłamstwa i oszustwa Leon traci admina

 

Nie żeby coś ale nie będę tolerował oszustów jak i idiotów którzy takie coś robią , chętnie bym ci Perma dał ale już nie będę taki złośliwy a twoje multikonta dostają bana

Nie pozdrawiam.

 

 

P.S

Leonek to chyba zamiast nauczyć się adminowania to nauczył się tworzyć multikonta xDDD

 

5 MULTIKONT O MÓJ BOŻE 

Dzięki za rozpatrzeniem mojego wpisu. Mam jeszcze pytanie co z moim podaniem o administratora, ponieważ Leon zniszczył mi post swoimi fake kontami i jest zamknięty.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...