Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie `Fuzhou ツ


`Fuzhou ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick na serwerze:`Fuzhouツ, wcześniej browse dank memes 
Ilość przegranych godzin na serwerze: z 20,30
Wiek: hot 15 
Steam IDSTEAM_1:1:50166329 
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2,3,4 zależy od nakładu nauki 
Miałeś kiedyś u nas bana: Nigdy
Doświadczenie w adminowaniu: W 1.6 miałem spore doświadczenie. Natomiast w cs:go zarządzałem turniejem opartym na komendach rcona.
Umiejętność obsługi SourceBans: Coś tam znam, ale szybko się naucze :)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Dlatego, że według mnie jestem dobrym przykładem osoby administrującej, potrafię zwrócić uwagę, pomóc. Znam obowiązki admina i jego zasady. Jestem chłopakiem który potrafi ogarnąć zamieszanie na serwerze, ogarnąć CT które nie potrafi prowadzić, ale potrafię być też surowy dla osób które stwarzają freekille. Jestem osobą otwartą z którą można normalnie porozmawiać i wnieść przyjemną atmosferę na serwerze ;]
Znajomość Regulaminu: 100%
Drobna pomoc pieniężna: Coś się ukradnie rodzicom z portfela żeby wspomóc serwer :P 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nick na serwerze:`Fuzhouツ, wcześniej browse dank memes 

Ilość przegranych godzin na serwerze: z 20,30

Wiek: hot 15 

Steam IDSTEAM_1:1:50166329 

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2,3,4 zależy od nakładu nauki 

Miałeś kiedyś u nas bana: Nigdy

Doświadczenie w adminowaniu: W 1.6 miałem spore doświadczenie. Natomiast w cs:go zarządzałem turniejem opartym na komendach rcona.

Umiejętność obsługi SourceBans: Coś tam znam, ale szybko się naucze :)

Dlaczego miałbyś dostać admina: Dlatego, że według mnie jestem dobrym przykładem osoby administrującej, potrafię zwrócić uwagę, pomóc. Znam obowiązki admina i jego zasady. Jestem chłopakiem który potrafi ogarnąć zamieszanie na serwerze, ogarnąć CT które nie potrafi prowadzić, ale potrafię być też surowy dla osób które stwarzają freekille. Jestem osobą otwartą z którą można normalnie porozmawiać i wnieść przyjemną atmosferę na serwerze ;]

Znajomość Regulaminu: 100%

Drobna pomoc pieniężna: Coś się ukradnie rodzicom z portfela żeby wspomóc serwer :P 

Sory kolego ale ja ci podziękuje obrażasz innych graczy niekiedy  co na admina nie przystoi a regulamin znasz może 50% bo widziałem jak prowadzisz i nie ogarniasz .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...