Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


Gierchuck

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżonego admina/Gracza: Medionnn
Mapa, na której miało zajście: Cavern
Czas i data zajścia: 21:20 16/10/2015
Demka/Screeny: Brak
Minuta mapy: około 30 (mapa została przedłużona)
Treść skargi:[/b] Otóż gdy mieliśmy free day (cała mapa) poszedłem zobaczyć easter egga mapy. Jednak ta jakże szlachecka osoba postanowiła mnie zeslappować parę razy co skutkowało moją śmiercią. Następnie bez czyjegokolwiek zdania przedłużył mapę o 45 minut. Następną zabawą był chowany. Po około 20 sekundach od wyjścia z celi dostałem kicka. Dlaczego? Bo podobno ich śledziłem, żeby zająć ich miejsce mimo iż dopiero wychodziliśmy z respa a jest tam dużo zakrętów. Nie wiem czy ktoś to potwierdzi czy nie. Ja wiem swoje i wiem jak było. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pomyślałem, że nie będę robił nowego tematu, ponieważ moja skarga dotyczy również admina Medionnna. Na mapie jb_clouds_final2_gle robił masowe FK - nie wpisał "!w" twierdząc później, że zrobił to, lecz nie był On niebieski przez całą rundę. Na tej samej mapie nie potrafił ogarnąć serwera, gdyż każdy się darł, gadał, nie było nic słychać wardenów i ich rozkazów. W jednej z rund powiedział rozkaz, po czym dodał, że nie powtórzy tego, bo jesteśmy głośno(musi powtórzyć jeśli nie skończył liczyć). Mnie i innych graczy zabija za nie wykonanie rozkazu, bądź też za późne jego wykonanie, a jakiegoś admina lub kolegę nie zabija tylko każe mu to zrobić w późniejszym czasie(chodzi generalnie o faworycowanie kolegów). Po zmienie mapy 2 ciągu 30 SEKUND zmienił 2 razy mapy na inne bez większego powodu i bez żadnego vota(nadużywanie admina).

Dowody ciężko zdobyć, bo nie ma dostępu do HLTV, więc niech sprawdzi to ktoś z "góry".

 

P.S.

Właśnie był jakiś reset mapy, czy coś i Medionnn nie miał admina, więc stwierdził, że może wyzywać i powiedział do kogoś "Ty kur*o jeb**a". Nie wiem jak można myśleć, że podczas, gdy nie ma się admina można przeklinać skoro jest to w Regulaminie Serwerów, a dokładnie mówi o tym ten punkt: "2.Obrażanie innych użytkowników jest surowo zabronione."

Naprawdę, On nie pasuje na to stanowisko i jest odwrotnością takiej osoby.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak zaczynając od Radziola na mapie jb_clouds_final2_gle zaraz na początku samej rundy wpisałem !w // Można sprawdzić w logach // Wszystkie polecenia powtorzyłem 2 razy i odliczalem pozniej 3 2 1 jak i 0 jak ktos nie uslyszal mowiłem za ma problem poniewaz powtarzalem sa ludzie ktorzy to potwierdza. Nie faworyzuje nikogo tylko ostrzegałem pare razy nastepnie zabijalem jak ktos wciaz nie rozumial. Wszystkie mapy zmieniałem po votach oraz prosbach graczy tez mam swiadkow. /// Jeżeli chodzi o wyzwisko to nie stwierdziłem ze moge wyzywać tylko z Matim sie smialismy (moze to potwierdzic)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]Nick oskarżonego admina/Gracza: Medionnn

Mapa, na której miało zajście: Cavern

Czas i data zajścia: 21:20 16/10/2015

Demka/Screeny: Brak

Minuta mapy: około 30 (mapa została przedłużona)

Treść skargi:[/b] Otóż gdy mieliśmy free day (cała mapa) poszedłem zobaczyć easter egga mapy. Jednak ta jakże szlachecka osoba postanowiła mnie zeslappować parę razy co skutkowało moją śmiercią. Następnie bez czyjegokolwiek zdania przedłużył mapę o 45 minut. Następną zabawą był chowany. Po około 20 sekundach od wyjścia z celi dostałem kicka. Dlaczego? Bo podobno ich śledziłem, żeby zająć ich miejsce mimo iż dopiero wychodziliśmy z respa a jest tam dużo zakrętów. Nie wiem czy ktoś to potwierdzi czy nie. Ja wiem swoje i wiem jak było. 

Chciałbym się odnieść do tej całej sytuacji po 1 Medionnn nie freekillował po 2 medionnn nie zmieniał mapy bez niczyjej zgody ani nie dodawał czasu 

Medionnn to zajebisty admin sorry za wyrażenie ale inaczej się nie da jak ten tak zwany Radziol stracił admina i na każdym sie wyżywa to juz jego problem a nie nasz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gram na tym serwerze dosyć długo i znam większość graczy. Według mnie MedioNNNN jest jednym z lepszych graczy tego serwera ponieważ zna regulamin bez żadnych potknięć i prowadzi również bardzo dobrze. Nigdy nie zauważyłem u MedioNNNN'a jakiś gorszych zachowań czytaj : nadużywanie adma, faworyzowanie. Na jego temat to tyle z mojej strony, a co do Gierchuchka to z moich obserwacji jest to taki typowy płaczek, oczywiście nie chce go obrażać, kiedy zginie zawsze obwinia innych a nie swoje błędy. Oczywiście to było moja subiektywna opinia :)

Tyle w temacie z mojej strony

 

Pozdrawiam JZebra

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie Dziadka Gierchuck ty nie posłuchałeś admina czyli zignorowałeś admina dlatego MedioNNN ciebie wykickował a pozatym MedioNNN nie wyzywa graczy tylko na żarty tak mówi a Radziol do ciebie mam sprawę zrób osobną skargę a nie piszesz w jednej już skardze drugą a to co ty cytowałeś Radziol "Ty kur*o jeb**a" to on tak mówi na żarty więc mam co do tego , że ty Radziol jesteś zazdrosny bo straciłeś Admin'a na JB i chcesz żeby MedioNNN też go stracił? A może chcesz żebyśmy WSZYSCY stracili Amin'a JB? No bo moim zdaniem to Radziol jesteś teraz zazdrosny bo ty straciłeś Amin'a JB.

 

 

 

P.S czekamy na wypowiedzi innych graczy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gierchucka zgadzam sie jedynie z kickiem bo pamietam jak cie ostrzegałem że nie masz za nami iść :)

A co z przedłużeniem mapy i slappowaniem mnie? Btw to mogłem skręcać w inne miejsca bo wyszliśmy z cel dopiero

 

Witam, Gram na tym serwerze dosyć długo i znam większość graczy. Według mnie MedioNNNN jest jednym z lepszych graczy tego serwera ponieważ zna regulamin bez żadnych potknięć i prowadzi również bardzo dobrze. Nigdy nie zauważyłem u MedioNNNN'a jakiś gorszych zachowań czytaj : nadużywanie adma, faworyzowanie. Na jego temat to tyle z mojej strony, a co do Gierchuchka to z moich obserwacji jest to taki typowy płaczek, oczywiście nie chce go obrażać, kiedy zginie zawsze obwinia innych a nie swoje błędy. Oczywiście to było moja subiektywna opinia :) Tyle w temacie z mojej strony Pozdrawiam JZebra

Nie zrzucam winy na nikogo, gdy przegram bo to tylko gra, ale jeżeli istnieje osoba która nie chce dać komuś wygrać to jak można mieć z tego zabawę?

 

Witam,

pomyślałem, że nie będę robił nowego tematu, ponieważ moja skarga dotyczy również admina Medionnna. Na mapie jb_clouds_final2_gle robił masowe FK - nie wpisał "!w" twierdząc później, że zrobił to, lecz nie był On niebieski przez całą rundę. Na tej samej mapie nie potrafił ogarnąć serwera, gdyż każdy się darł, gadał, nie było nic słychać wardenów i ich rozkazów. W jednej z rund powiedział rozkaz, po czym dodał, że nie powtórzy tego, bo jesteśmy głośno(musi powtórzyć jeśli nie skończył liczyć). Mnie i innych graczy zabija za nie wykonanie rozkazu, bądź też za późne jego wykonanie, a jakiegoś admina lub kolegę nie zabija tylko każe mu to zrobić w późniejszym czasie(chodzi generalnie o faworycowanie kolegów). Po zmienie mapy 2 ciągu 30 SEKUND zmienił 2 razy mapy na inne bez większego powodu i bez żadnego vota(nadużywanie admina).

Dowody ciężko zdobyć, bo nie ma dostępu do HLTV, więc niech sprawdzi to ktoś z "góry".

 

P.S.

Właśnie był jakiś reset mapy, czy coś i Medionnn nie miał admina, więc stwierdził, że może wyzywać i powiedział do kogoś "Ty kur*o jeb**a". Nie wiem jak można myśleć, że podczas, gdy nie ma się admina można przeklinać skoro jest to w Regulaminie Serwerów, a dokładnie mówi o tym ten punkt: "2.Obrażanie innych użytkowników jest surowo zabronione."

Naprawdę, On nie pasuje na to stanowisko i jest odwrotnością takiej osoby.

 

 

Pozdrawiam.

Co do faworyzowania swoich kolegów w 100% się zgadzam. Nie pamiętam dokładnie kto, ale wiem ze na mapie czarnobyl byla osoba ktora sobie swobodnie z nim rozmawiala a gdy ja sie spytalem czy jest zasada terro mowi terro ginie odpowiedzial mi ze tak po czym dostalem od niego głowe. Nie tylko raz widziałem jak MedioNNN faworyzuje kolegów, bo robi to na każdej mapie w której jest CT.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Chciałbym się odnieść do wyboru wardena przy użyciu komendy !w. Czasami zdarza się tak, że się to buguje i nie ładuje się czasami niebieski kolor na prowadzącym i to wczoraj zdarzyło się pare razy. Co jak co ale nie mam zastrzeżeń do MedioNNNa fajnie się z nim współpracuje na posadzie administratora :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ale wiecie że to było tylko dal żartów.Ja gram już na tym servie długo i nie widziałem żadnego kicka bana bez powodu.Medion jest świetnym Adminem i nie ma powodu żeby mu odbierać admina.Nie foforyzuje nikogo tylko pozwala dołączyć zbuntowanym np mi bo nie da się go zabić :P.Albo jak zrobi fk wpisuje killa w konsoli i ps !w jest zbugowane bo nie widać czasami że jest ta osoba ,która prowadzi na ciemno niebieski.Tak że robi woty na zabawy gdy jacyś gracze tego chcą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że to było tylko dal żartów.Ja gram już na tym servie długo i nie widziałem żadnego kicka bana bez powodu.Medion jest świetnym Adminem i nie ma powodu żeby mu odbierać admina.Nie foforyzuje nikogo tylko pozwala dołączyć zbuntowanym np mi bo nie da się go zabić :P.Albo jak zrobi fk wpisuje killa w konsoli i ps !w jest zbugowane bo nie widać czasami że jest ta osoba ,która prowadzi na ciemno niebieski.Tak że robi woty na zabawy gdy jacyś gracze tego chcą.

Każdy CT ma prawo dać zbuntowanym szansę na powrót. To nie jest jego litość, bo iwele ludzi tak robi. Ale faworyzuje kolegów. Zabił mnie bo zapytałem, czy jest "TT mówi TT ginie" i dostałem headshota, ale jego kolega sobie cały czas z nim rozmawiał. Więc nie wmawiaj mi czegoś co nie jest prawdą

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele juz gralem z MedioNNNN'em i wiem,że on takich rzeczy nie robi. Co do !w one naprawde się buguje i jak ktoś napisze na samym początku może nie wyświetlić go na czacie i może dany warden nie być zaznaczony. Nie mam kompletnych zastrzeżań co do tego admina i mam na dzieję,że przestaniecie oskarzać bez dowodów bo to gorzej świadczy o was samych. Proszę o uwzględnienie mojego zdania,gdyż spędziłem nad tym serwerem dość długo nad pilnowaniem go i reklamowanie. Jestem przeciw skardze. Dziękuję

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale wolałbym gdybyś się grzeczniej odzywał i nie używał powiedzeń typu "miał mnie w dupie", ponieważ to jest forum i wyrabiasz o sobie złe zdanie. Jeżeli piszesz sprawdź dwa razy czy nie robisz błędów " po porstu" i od "że" się zdań nie zaczyna, gdyż jest to spójnik. Dziękuję

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...