Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga.


Kasza1337

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżonego admina/Gracza:Fuzhou 
Mapa, na której miało zajście: jb_hostile
Czas i data zajścia: Godz: 15 02.11.15
Demka/Screeny:Pogadamy na ts to bedą :)  
Minuta mapy: 7:00
Treść skargi:[/b] Gracz Fuzhou dał mi muta ponieważ (nie miałem mutacij). A Haxon gadał cały czas i miał dziecinny głos i ten admin powiedział że on ma mutacje a ja nie polecam Fajny admin dostałem już od niego 6 takiego muta a Haxon miał już 2 a teraz powiedział, Fuzhou że on ma mutacje :)  Nie ma jak to kłamanie gracza :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

hehe 

1. Gdybyś rozmawiał normalnie a nie jakieś teksty "twoja stara" to byś nie dostał mute. I dodatkowo nie masz mutacji. Dostałeś za --->dziecinne teksty, bezsensowne teksty+brak mutacji

2. Haxon ma mutacje, nie płacz. Dodatkowo gracz nie używa mikrofonu by powiedzieć "twoja stara". I nie denerwuje całego serwera swoim głosem ;]

3. [screen]

http://imgur.com/Fb6uSYo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

hehe 

1. Gdybyś rozmawiał normalnie a nie jakieś teksty "twoja stara" to byś nie dostał mute. I dodatkowo nie masz mutacji. Dostałeś za --->dziecinne teksty, bezsensowne teksty+brak mutacji

2. Haxon ma mutacje, nie płacz. Dodatkowo gracz nie używa mikrofonu by powiedzieć "twoja stara". I nie denerwuje całego serwera swoim głosem ;]

3. [screen]

http://imgur.com/Fb6uSYo

hahaha nie ma to jak kłamać nie dostałem muta za ,,twoja stara,, tylko bez powodu dziękuje za uwage :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknac oboje ryje po 1 admin moze dać każdemu pmuta ktory niema mutacji to juz od niego zalezy czy da temu czy tamtemu, jeżeli darłeś ryj przez mikro to mogł ci dać pmuta ;) jak widać można używać mikrofonu bez mutacji ale z głową ;) a jak sie nie myśli tylko pieprzy coś bez sensu to pmuta sie otrzymuje i tak też było w tym wypadku. a ty powinieneś dostać warna za 2 tematy. /zamykam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...