Jump to content
Sign in to follow this  
Dzagu

Zmiana IP serwera HNS,AWP,1v1,JB

Recommended Posts

Parę dni temu otrzymałem taką informacje

Spoiler

Z ogromną satysfakcją notujemy wszystkie pozytywne opinie na temat naszej marki. Cieszymy się z tego, jak bardzo zadowoleni użytkownicy doceniają nasz wysiłek włożony w obsługę klienta. Równolegle do rosnącego zadowolenia- zmieniają się warunki, na jakich jesteśmy w stanie kontynuować Twoją usługę:

Serwer Dedykowany sd15618


Podwyżki cen energii elektrycznej oraz rosnące koszty zapewnienia wsparcia technicznego zmusiły nas do zweryfikowania dotychczasowej współpracy

W skrócie dostaliśmy wypowiedzenie umowy od dotychczasowego dostawcy serwera dedykowanego. W skrócie wyrolowali wiele klientów, ostatnie zmiany adresów ip były również z przyczyny tej firmy. 

 

Dotychczasowe serwery będą na starym IP do 12.12.2018 do tego dnia musimy powiadomić jak najwięcej osób o przejście na serwer z nowym adresem.

 

Nowe IP: 188.68.252.62 

Porty serwerów będą takie same np. HNS: 188.68.252.62:27015 itd.

 

Serwery CSGO przenosimy na serwer dedykowany w innej firmie (sprintdatacenter), niestety żadna firma hostingowa oferująca stricte serwery gier nie mogła zaoferować nam lepszej ceny. Mam nadzieje że od tej pory problem z varem na serwerach zniknie.

 

Właśnie przenoszę pliki i instaluje serwery csgo na nowym dedyku. Myślę że do końca dnia będziecie mogli wejść na nowe IP.

 

Edit

Zachęcam do testowania serwerów na nowym adresie!

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×