Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Powikos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): kubaS

Nick Oskarżyciela: Energetyk

Gdzie to się wydarzyło: serwer JB

Data zdarzenia:13.11.2015

Opis Sytuacji: Dostałem Slaya (prawdopodobnie) od kubaSa za to ,że kampiłem na dachu tak na prawdę nie jest to prawdą gdyż skakałem do basenu chodziłem przez boisko i wracałem na dach i tak co chwilę 

Dowody: Pan Lektor Martin  potwierdzi 

Czego oczekujesz: Bana na pare H 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... Dowódów w postaci screena nie ma , jeżeli Martin potwierdzi to wszystko ok // Lecz moim zdaniem takie coś robione przez ciebie podchodzi pod kampienie , ponieważ na ganianym trzeba cały czas zmieniać miejsca a nie w jednym przebywać mam na myśli basen / dach / basen dach itp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolego teraz słuchaj po 1.Nie ze slay'owałem cb bez powodu.Slay'nełem cb ponieważ pisali do morta że ciągle stałeś na dachu i tylko po nim biegałeś i jak na cb popatrzyłem z kamery widza to widziałem że nawet miejsca nie zmieniłeś tylko na dachu stałeś Mort może to potwierdzić.Ponieważ sam poprosił mnie żebym zobaczył czy nie kampiłeś więc nie wciskaj mi kitu że to był fk. Pozdrawiam cie ziomeczku. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... Dowódów w postaci screena nie ma , jeżeli Martin potwierdzi to wszystko ok // Lecz moim zdaniem takie coś robione przez ciebie podchodzi pod kampienie , ponieważ na ganianym trzeba cały czas zmieniać miejsca a nie w jednym przebywać mam na myśli basen / dach / basen dach itp.

Nie pisałem nic do morta bo co chwilę zmieniałem pozycje a lektor był na dachu cały czas i obserwował mnie jak skakałem do basenu potem na boisko i znów na dach i tak w kółko i to on stał -_-

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...