Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na opiekuna JB by Fuzhou


`Fuzhou ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nazwa serwera: Serwer Jailbreak
Imię: Dawid
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Każdą wolną chwilę. W tygodniu ok. 2h i całe weekendy :)
Staż na serwerze: Kurde, troche jest :D Od wakacji, tak miewam...
Znajomośc sourcemoda (1-10): 7, szybko się nauczę
Zaufanie wobec graczy (1-10): 7
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja? Duża część administracji odeszła z tego serwera, dostawałem różne propozycje współpracy, ale zostałem z Wami. I na pewno nie odejdę poprzez 'zdradę'(?) można to tak nazwać :D Zostanę z Wami do końca, którego i tak nie będzie. Strasznie lubię współpracować z ludźmi i osobami na serwerze, lubię pomagać. Na serwerze posiadam dobrą opinie, zabawnego, spokojnego(ale to czasami :D) chłopaka który lubi grać na serwerze JB i udzielać się z graczami, lecz potrafię też być poważny i stanowczy gdy sytuacja tego wymaga. Staram się jako pierwszy wyciągać pomocną dłoń. Raczej nikomu nie zawiniłem na serwerze. Współpracowałem z serwerem obmyślając i dystkutując na tematy serwera, co im się podoba, jakich chcą zmian itd :) Sądzę, że nie zawiedziecie się na mnie wybierając mnie :) Również serwer powiedział, że po tej całej "propagandzie" żebym chociaż spróbował swoich sił w podaniu na opiekuna serwera Jailbreak, i jeśli ma to jakiś wpływ to posiadam administratora na serwerze Jailbreak :) Zrobię co w mojej mocy żeby rozsławić naszą serwerownie globalelite.pl (różne reklamy itd.) Na pewno jestem osobą która nie przyniesie hańby nosząc miano opiekuna na różnego rodzaju typu serwerów CS:GO. Myślę, że chociaż okres próbny czy testowy byłby dobrą sytuacją do czasu gdy się wszystko ustabilizuje, a potem to czas pokaże. 
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Naprawienie różnych bugów, dodanie wielu map, jeszcze dodanie roundsoundów, wprowadzenie tego feralnego strażnika :D Dodanie niektórych pluginów. Poprawienie regulaminu etc.. W większości to są sprawy kosmetyczne :D 

 

Pozdrawiam Dawid :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Duże TAK, chyba nikt z adminów jak i graczy nie jest tak pomocny jak On xd 

był pierwszą osobą na serwerze która w sumie wprowadziła mnie tak bardziej w świat w tej grze, wyjaśnił wszystko o co prosiłem. Ogromny + za to. Jako admin też sprawuje się dobrze, potrafi czasem przymknąć oko, ale jeśli trzeba, umie też skarać ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...