Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Podanie] Puchacz przez R


Puchacz przez R

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Puchacz przez R

Ilość przegranych godzin na serwerze: około 20+/-
Wiek: 20
Steam ID1:1:57634601 
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2-4h w zależności od stopnia zmęczenia w danym dniu ;) W weekendy może to być dłużej.
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie, miałem jedynie mute na mówienie przez mikro na pół godziny. Nie pamiętam który admin to dał, ale chyba nie miał takiego poczucia humoru jak ja ;)
Doświadczenie w adminowaniu: Jeśli chodzi o CS:GO będzie to pierwszy raz, ale z tego co widzę nie róźni sie wiele od cs source, tam byłem kilka razy adminem na serwerach FFA
Umiejętność obsługi SourceBans: myślę że w skali od 1-10 mocne 7
Dlaczego miałbyś dostać admina: Z tego co widzę rekrutacja ON, tak więc wydaje mi się iż byłbym dobrą osobą na to stanowisko. Gram często na serwerze, lubię pogadać z innymi. Jestem osobą która lubi się pośmiać i pobawić, ale gdy trzeba zachować powagę to potrafię w jednym momęcie zmienić się o 180 stopni i przywołać co niektórych do porządku. Dodam że za czasów CS 1.6 byłem Administratorem serwera JB. Dlatego szybko poznałem ten serwer i myślę, że można powiedzieć że ogarniam. Nie raz upominam graczy gdy łamią regulamin. A nawet zdażyło mi się raz czy dwa pouczyć adminów na waszym serwerze :D Oczywiście nie będę się przechwalał jaki to jestem boski. Admini wiedzą że można ze mną pożartować na chyba każdy temat. Jestem kreatywny i nikogo nie faworyzuje. 
Znajomość Regulaminu: znam w 100% sprawdzam na bierząco chyba poza opiekunem jako pierwszy dziś zobaczyłem zmiane jednego z punktów w regulaminie.
Drobna pomoc pieniężna: Dlaczego nie, kupiłem vipa. Jestem również w stanie dawać $ za admina.

 

 

Pozdro Puchacz przez R.

 

 

//edit: sorki zapomniałem dodać SID i wdała się nie ta liczba w wieku :D Pisałem to w nocy przed spaniem i zamiast 20 wpisałem jakimś cudem 24 lata ;) Wybaczcie mi za błąd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...