Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


EKSTAZA16

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GemBird

SteamID: 76561198262801342

Admin: Fuzhou

Powód bana: Obraza admina.

Długość bana: Perm

Dlaczego miałbyś dostać UnBana: W sumie nie chciałem go obrazic ogólnie pisalem to do kolegi a on mu to powiedział więcej juz tak nie będe przepraszam cię.Od teraz grzeczny jestem juz nie będe ci sie buntował przyżekam.I to sie juz nigdy nie powtorzy.

 

                                                                                POZDRAWIAM :D

                                                                                     GemBird

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuz nie ma admina na AWP ale ma dostęp do SouceBansa, Dark, więc bez problemu może banować na każdym serwie ;)

Jak dla mnie temat do zamknięcia, podważanie decyzji w/w opiekuna jest nie na miejscu, szczególnie jeżeli chodzi o obrazę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...