Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga Allios


Who's There?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego Gracza: Allios
Mapa, na której miało zajścieDD2
Czas i data zajścia: Około 22:30 01.03.2017
Demka/Screeny: Nie posiadam
Minuta mapy:
- Nie pamiętam

Treść skargi: Gracz ten za każdym razem kiedy widzi że moja narzeczonej gra na waszym serwerze obraża ją padają słowa czy daje dupy za dolara i nie tylko słów takich jest dużo począwszy od "dawania..... kończąc na dziw..... kur... i nie tylko. jest tak od kilku dni wczoraj niestety nie pamiętam godziny była podobna sytuacja do dzisiejszej dziś natomiast nie trafił on na kobietę po drugiej stronie monitora przez co ja również w ostry sposób go obraziłem ale nie mam zamiaru żeby jakie kolwiek obraźliwe słowa padały w stronę mojej  narzeczonej co nie tłumaczy mnie i jeżeli padnie decyzja że również powinienem ponieść konsekwencje zgodzę się z tym.

Na serwerze był Admin Enzo zbanował gracza Allios na 2 godziny i który wydaje mi się że powinien bez problemów potwierdzić dzisiejszą sytuację

Sprawdzając że gracz ten nie jednokrotnie był banowany na waszych serwerach i nie tylko na dłuższy okres chciałbym prosić o rozpatrzenie mojej proźby i zbanowanie go na okres kilku miesięczny lub permanentnie nie ma on szacunku do innych graczy i kobiet jest on wyszczekany tylko przez internet, nie wyciąga wniosków z poprzednich banów i ciągle łamie regulamin.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie typowe chamskie odzywki to ma moje perm powinien być, bo taki jeden też powinien perma dostać a sobie normalnie gra, więc trzeba zrobić porządek z takimi ludźmi może być stałym graczem ale takimi odzywkami niszczy tylko reputacje i inni też tak zaczną jak nie będą normalne kary.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej nazwał to dożywociem :P

Ja nie lubię pajacerki na serwerach czy to jest FFA czy MM lub jakaś liga spinanie się do innych graczy jest śmieszne jak to powiedzenie "chojrak w necie p... w świecie" jestem tego zdania.

Co nie zmienia tego ze dałem się sprowokować.

Co do Bana dla tego Pana jaka kolwiek będzie decyzja Administracji i innych graczy którzy poprzez wypowiadanie się wpłyną w pewien sposób na decyzje ja ja poprę.

Dla mnie i tak najlepszą karą dla tego Pana było by spotkanie i wyjaśnienie tego osobiście bo jednak obraził mi narzeczoną i tylko dlatego dałem się sprowokować ale do tego raczej nie dojdzie chyba że kiedyś będzie jakiś zlot ludzi z serwera i akurat doszło by do spotkania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...