Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina DD2


Deve®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze: Deve ®™
  • Ilość przegranych godzin na serwerze: nie mam pojecia jak to sprawdzic :) ale bardzo duzo :)
  • Ilość godzin przegranych w CS:GO: ok.3 tys
  • Wiek: 26
  • Imię:Konrad
  • Steam ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198299129437
  • Sprawny i działający mikrofon: tak
  • Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: weeekendy 3-10, na tygodniu do 3h
  • W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 18, weekendy od 9 rano
  • Miałeś kiedyś u nas bana: nie
  • Doświadczenie w adminowaniu:CS 1.6 3 serwery ( lata temu nie pamietam jak sie nazywaly :)
  • Umiejętność obsługi SourceMod:w skaki 1:10 to 8
  • Umiejętność rozpoznawania cheatów: oczywiscie, szybko i pewnie
  • Czynny udział w życiu forum: oczywiscie ze bede :)
  • Dlaczego miałbyś dostać admina: Posiadam duze doswiadczenie, napewno bede pomocny na serwerze i gra bedzie czysta
  • Znajomość Regulaminu(1-10): 8
  • Drobna pomoc pieniężna: jesli trzeba bedzie to cos sie dorzuci :)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, jestem mega negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury na admina. Admin powinien być sumienny i trzymać nerwy na wodzy, a nie raz byłem świadkiem jak rzuciłeś kurwą albo inną szmatą w gracza, w dodatku zbytnio podpalasz się tą grą. Za bardzo się wczuwasz i przeżywasz całą tą grę jakby od niej zależało całe Twoje życie..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maqu napisał:

Szczerze mówiąc, jestem mega negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury na admina. Admin powinien być sumienny i trzymać nerwy na wodzy, a nie raz byłem świadkiem jak rzuciłeś kurwą albo inną szmatą w gracza, w dodatku zbytnio podpalasz się tą grą. Za bardzo się wczuwasz i przeżywasz całą tą grę jakby od niej zależało całe Twoje życie..

Maq bywaja i tacy ludzie ktorym moje zachowanie i gra nie podchodzi :), a co do summiennosci oraz nerwow to jedynie "kurwami" rzycam we wlasna strone :) Ta gra polegana team play'u oraz na tym by byc w niej jak najlepszym graczem wiec czemu mam sie nie wczuwac ? Lbuie to robic bo czlowiek z czasem staje sie coraz to lepszy i nabiera doswiadczenia :) No ale kazdy ma swoje zdanie i tego nikomu nie wolno bronic :) Lecim dalej Okejka

PiateczkaPiateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Widełki znajomości SourceModa: 

1 - Nie wiesz co to SourceMod.
2 - Wiesz mniej więcej co to SourceMod ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.
3 - Orientujesz się w menu admina.
4 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina.
5 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend.
6 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend.
7 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary.
8 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów.
10 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.

 

Powiedziałeś, że umiesz SourceModa na poziome zaawansowanym (8). Czy na pewno :D 

 

Co do Twojej osoby to tak jak poprzednicy jestem neutralny. Mało Cię kojarze z udzielania siena serwie w dyskusjach jak rozmawiamy gdzieś na jakieś tematy albo nawet głupie info. Forum też średnio.

Na duży plus wiek i doświadczenie, ale niestety mało kto z nas zna Cię na tyle dobrze, abyśmy przyjęli Cię do naszego grona :/

Keep playing and talking even more!

Pozderki!

 

P.S Czekam do 18.00 i zamykam :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Alvin napisał:

Widełki znajomości SourceModa: 

1 - Nie wiesz co to SourceMod.
2 - Wiesz mniej więcej co to SourceMod ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.
3 - Orientujesz się w menu admina.
4 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina.
5 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend.
6 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend.
7 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary.
8 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów.
10 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.

 

Powiedziałeś, że umiesz SourceModa na poziome zaawansowanym (8). Czy na pewno :D 

 

Co do Twojej osoby to tak jak poprzednicy jestem neutralny. Mało Cię kojarze z udzielania siena serwie w dyskusjach jak rozmawiamy gdzieś na jakieś tematy albo nawet głupie info. Forum też średnio.

Na duży plus wiek i doświadczenie, ale niestety mało kto z nas zna Cię na tyle dobrze, abyśmy przyjęli Cię do naszego grona :/

Keep playing and talking even more!

Pozderki!

 

P.S Czekam do 18.00 i zamykam :D

No dobra do poziomu 6 max 7 dochodze :) mowie tylko wtedy kiedy jest to potrzebne lub komus trzeba udzielic jakis rad, pomoc w jakiejs kwestii :) 

pozdrawiam Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Tak jak wcześniej pisałem...

Zapraszamy za jakiś czas z ponowną aplikacją..

Nie zrozum nas źle, po prostu chcemy sie upewnić czy jesteś osobą odpowiednią na to stanowisko... "Z papieru" wynika, że tak, a co z zachowaniem itp. 

Pozderki!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...