Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina by barlos73


balos73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze: barlos73
  • Ilość przegranych godzin na serwerze: 135.5 
  • Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1650+
  • Wiek: 20
  • Imię: Bartłomiej
  • Steam ID: STEAM_1:1:61718196
  • Sprawny i działający mikrofon: Jest
  • Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:  Zależy od dnia ale 2 godzinki zawsze znajdę 
  • W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 21+, 16-19 lub 21-1
  • Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
  • Doświadczenie w adminowaniu: Nie miałem jeszcze okazji
  • Umiejętność obsługi SourceMod: 4 - Szczerze nie miałem okazji nigdy jej używać, ale szybko wchłonąłem notatki które były na forum.
  • Umiejętność rozpoznawania cheatów: Kiedyś robiłem overwatche ale ostatnio z braku czasu troszkę mniej ich robiłem, osoby które były na demkach niektóre grały po prostu na wh lub aimie a niektóre były dobre aimowo i słuchały gdzie jest przeciwnik i takich nie banowało się.
  • Czynny udział w życiu forum: Będzie
  • Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym pomóc obecnym adminom, jeśli coś by się działo będę do dyspozycji. Dużo spędzam czasu ostatnio na serwerze czasem po nocach nie ma admina i lubią się pojawić podejrzane osoby, a że jestem trochę nocny grajek to przynajmniej ci co siedzą po nocach mogliby się czuć bezpiecznie i nie odczuwać oddechu cheatera na plecach
  • Znajomość Regulaminu(1-10): 7 i 1/3
  • Drobna pomoc pieniężna: Jeśli będzie potrzeba chętnie się dołożę.
    @edit
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Cię za bardzo nie znam żeby coś więcej o Tobie powiedzieć, ale wydajesz się ogarnięty i nie słyszałem żebyś kogoś wzywał itd. Strzela też dość dobrze, myślę że można dać z Ci szansę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK : ) 

Miły, sympatyczny, kultura zachowana, strzelać też potrafi no i bardzo aktywny na serverze. Nie jest problemowy. Porządek na serverze będzie trzymał, cheata napewno też rozpozna, a jak nie to przecież zawsze JESTEŚMY i pomożemy w ocenie ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...