Jump to content

Koozii

Świeżak
 • Posts

  6
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Reputation

3 Bronze

About Koozii

 • Rank
  Noob
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Sergio Donputamadre UNBAN/UNMUTE: UNBAN STEAM_ID: STEAM_1: 0: 194220524 Admin który cie zbanował: Rufus Powód Bana: obraza admina i obraźliwy nametag Wyjaśnienie: Dzień dobry na początku czy mógł bym poprosić o UNBANA którego dostałem z 4 miesiące temu i chciałbym przeprosić ze moje dziecinne zachowanie i naprawdę się zmieniłem już nie jestem takim wielkim toxiciem i wiec mam nadzieje ze rozpatrzycie moja prośbę i mam na myśli kilka osób a nie sam rufus.
 2. Nick: Sergio Donputamadre UNBAN/UNMUTE: UNBAN STEAM_ID: STEAM_1: 0: 194220524 Admin ktory cie zbanowal: Rufus Powod Bana: Obraza Admina , Nametag Wyjasnienie: Na początku chciałbym przeprosić admina o nicku rufus ze go obraziłem i miałem niestosowny nametag na nożu żałuje , że tak postapiłem i że go obraziłem ale jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje ze dostane unbana . czekam na odpowiedz :)))
 3. Nick: $ Koozii $ #JUK UNBAN/UNMUTE: UNBAN STEAM_ID: STEAM_1: 0: 194220524 Admin który cie zbanował: Rufus Powód Bana: podszywanie się pod admina / toxic Wyjaśnienie: na początku chciałbym wyjaśnić ta sprawę za podszywanie się pod admina ja to se powiedziałem dal beki ze tu jestem adminem i odrazu za takie coś perm ban bez sensu i już nigdy się nie podszyje pod admina i żałuję tego . A druga sprawa że ja jestem toxicem to nie prawda bo co za dużo przeklinam to odrazu toxic to nieźle i postaram się się ograniczyć przekilnanie na serwie i prosiłbym o skrócenie mi bana. I jeszcze raz tego żałuje za to podszywanie się pod admina i na serio postaram się ograniczyć przeklinanie na serwie. I to było na mapie seek_village o godzinie 15.56 w dniu 22.02.2019 r.
 4. Nick: Kozioł UNBAN/UNMUTE: UNMUTE STEAM_ID: STEAM_0:1:33619709 Admin który cie zbanował: BobPixel Powód Bana: obraza graczy wyjaśnienie: chciałbym bardzo przeprosić za moje zachowanie i wyzywanie innych graczy , zrozumiałem swoje błędy i obiecuje ze już nie będę wyzwał innych graczy i bardzo bym prosił o przyznanie mi unmute ponieważ gdy mam tego muta to on mi utrudnia porozumiewanie się z innymi graczami.
 5. To se zobacz demko z dzisiaj bo oni zaczęli mnie wyzywać. ok ja tez święty nie jestem ale im tez się należy mut. Dobra powiem tylko jeszcze jedno inni mogą potwierdzić ze oni Zaczęli mnie wyzywać i oni też powini dostać i to na dłużej niż ja i tez oni innych graczy wyzywali. Dobranoc
 6. Twój Nick : Kozioł Nick oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198799218559 , https://steamcommunity.com/id/multihaxone1 , https://steamcommunity.com/id/RufusBogHNS opis : dzisiaj jak byłem na serwerze o godz. 18.15 dnia 10.08.2018 na mapie seek_village zostałem wyzywany przez dwóch graczy aż tak długo że w końcu nie wytrzymałem to też ich zacząłem wyzywać i w końcu wszedł admin i zamiast dać muta wszystkim tym osobą co mnie wyzywali to dał tylko mi. Proszę to rozpatrzyć. I jeszcze nie jestem pewnie tej godz co podałem ale chyba o tej się to zaczeło bo o 18.50 dostałem muta . dowody : demko.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...