Jump to content

Frano

Świeżak
 • Posts

  10
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Reputation

1 Bronze

About Frano

 • Rank
  Lame
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Opoczno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba zapomniałeś o znajomośći regulaminu :p
 2. Mam pytanie dotyczące podpunktu W regulaminie ,,Terrorysta może zostać zabity za: Rzucanie granatów bez pozwolenia wardena" Czy dotyczy to wszystkich granatów czy jakiś konkretnych ? Jeśli konkretnych to jakich dokładnie ?
 3. dzisiaj właśnie za mówienie takich rzeczy zabiłem 2 osoby które potem mówiły że mam im dać freedaya, bo to nie jest Namawianie do buntu, stąd ta propozycja.
 4. Proponuję aby dodać do regulaminu punkt który mówi że hasło ,, Policyjną prowokacja ! " jest Namawianiem do buntu. Pozdrawiam.
 5. Nick na serwerze: Frano e-Mail (może być prywatnie podany): podam prywatnie Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://cache.gametracker.com/player/Frano/188.68.252.62:27016/ Wiek: 13,5 lat Steam ID: 0:0:204819367 Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: w weekendy od 2 do 4 na tygodniu od 1 do 3 Miałeś kiedyś u nas bana: nie Doświadczenie w adminowaniu: niestety w cs go żadne Umiejętność obsługi komend SourceMod: między 5 a 6 ( obejrzałem 7 poradników na ten temat i przeczytałem 2 ) Dlaczego miałbyś dostać admina: jestem aktywny ( prawie 40 h na serwerze ) i rozpoznawalny, nikogo nie obrażam ani nie faworyzuję, ogarniam ct, jestem pomocny i zwykle miły ( czasem po prostu mam zły dzień ) Ps: Wiem że na 90% się nie dostanę że względu na wiek ale warto chociaż spróbować. Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: nie Znajomość Regulaminu: 9,5/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drobna pomoc pieniężna: nie jestem w stanie aktualnie pomóc
 6. Od około miesiąca w puli map do wybrania nie pojawia się JB_Clouds, nikt nie wie z jakiego powodu gdyż wszyscy na serwerze lubieli tą mapę. Więc wnoszę zapytanie z jakiego powodu JB_Clouds zostało usuniętę.
 7. Nie wiem czy na powtórkach dostępny jest czat ale jeśli tak to na mapie spy vs spy około 15:30 podczas zabawy w wojnę podpowiadał na chacie ogólnym
 8. Twój wiek: 13 Nick oskarżonego(prawdopodobnie): IgorSkotnicki42 Nick oskarżyciela: Frano Steam ID Oskarżonego: STEAM_0:0:460640567 Gdzie to się wydarzyło : Na serwerze jailbreak Data zdarzenia: 28.12.2018 około godziny 15:30 Opis sytuacji: używanie sklepu podczas zabawy w wojnę ( dokładniej kupowanie wallhacka ) i podpowiadanie po śmierci Dowody: potwierdzić może Agent 0 trzy czwarte i Markoś123 którzy byli wtedy w ct Czego oczekujesz: bana na 7 dni Pozdrawiam

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...