Jump to content

I`m Oskar

Gamer
 • Content Count

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

I`m Oskar last won the day on February 6

I`m Oskar had the most liked content!

Community Reputation

4 Wood

Social Info

1 Follower

About I`m Oskar

 • Rank
  Noob

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siema chciałem się pożegnać z serwerownią dziękuje za wszystkie przegrane godziny z graczami oraz adminami życzę wam abyście żyli tam i fajnie sie bawili na wszystkich serwerach tej serwerowni dużo zdrówka wam życzę. 😉
 2. Nick: I'm Oskar SteamID:STEAM_0:0:11101 Admin który cię zbanował:Michuba02 Powód bana/mute:PROMO HAXOW Długość bana/mute: Permanentny Data i godzina, o której dostałeś bana:19:40 02.02.2020 Mapa na jakiej dostałeś bana: Mirage Demko z mapy:Nie mam Wyjaśnienie: Miałem binda żeby sie pośmiać z innych graczy którzy poprostu nie potrafili mnie zabić używałem tego na wingmanach czy turniejowych przez przypadek gdy wszedłem na serwer kliknął mi sie właśnie ten bind gdy chciałem kupić broń miałem go pod przyciskiem "v" więc łatwo było go kliknąć przez przypadek przepraszam za to moge go usunąć jeśli będzie taka potrzeba.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...