Jump to content

kepucz na dropsach

Admin [MRG]
 • Content Count

  27
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Biedopomocnik

Social Info

1 Follower

About kepucz na dropsach

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Opalenica

Recent Profile Visitors

287 profile views
 1. Nigdy Ciebie nie widziałem na serwerze więc nie mogę się wypowiedzieć na twój temat. Dla mnie aktywność do poprawy.
 2. Siema jestem Marcin mam 20 lat. Szukam ludzi do grania turniejowych w cs go, znikła mi ranga drugi raz i chciałbym powrócić do rangi ge ale bez spiny, szukam osób, które nie są toxic i maja mikro oraz range od orła w górę.
 3. Z mojej strony dodam tylko, że upominałem Ciebie parę razy , dałem ci nawet bana na 30 minut i najwidoczniej nic to nie dało. Gadasz cały czas bez przerwy... Nie wiem kto tu jest głupi ale na pewno nie powód i czester zawsze jest bezstronny . Polecam przeczytać regulamin: - Zakaz nadużywania mikrofonu przez osoby, które nie przeszły mutacji = Ostrzeżenie --> Perm Mute (Można używać mikrofon tylko do przywitania się, podawać info, pytać się administracji o coś, pożegnać się) Pozdrawiam serdecznie dla mnie ta prośba do odrzucenia .
 4. Mi się nigdy nie podobała twórczość quebo
 5. Obejrzałem demko i stwierdzam, że popełniłem błąd banując Ciebie zbyt szybko. Zauważywszy kilka podejrzanych akcji i odważną grę z twojej strony pomyślałem, że się kryjesz. Na swoją obronę mam tylko cytat Napoleona Bonaparte "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi". Mam nadzieje, że przyjmiesz moje przeprosiny za niestaranną ocenę i niesłusznego bana z mojej strony. Życzę samych głów na serwerze, pozdrawiam !
 6. Jeżeli faktycznie znasz SM na 9 bez doświadczenia jako admin to szacunek. +aktywność +wiek +opanowanie +pomocny +godziny w cs +/-doświadczenie(każdy jakoś zaczyna) -ranga To twój link do gametracker: https://www.gametracker.com/player/DumsoN/188.68.252.62:27017/ Jestem za daniem ci szansy. TAK
 7. Na wstępie dodam, że ranga to nie taki dobry dowód na obronę. Kqkly był pro-graczem a dostał Vac . Chciałem ci wlepić bana już wcześniej ale @CzesterMolester był innego zdania. Ja osobiście uważam że grasz legit. Masz dużo akcji typu celownik ci przeskoczy, nie celujesz w gracza i zabijasz, zachowujesz się jakbyś miał wh na przycisk. Moim zdaniem bardzo dobrze się kryjesz.
 8. Jakiej rangi ci brakuje: Admin only mirage Link do podania lub powód do dostania rang:
 9. Mi osobiście nie przeszkadzają "auto-szmaty", serwery społeczności są dla fun'u a na turniejowych raczej się nie gra takimi broniami.
 10. Warto dodać, że Exec na FFA grał przed zmianą ip. +ogarnia +miły, pomocny, koleżeński, niekonfliktowy +umie odróżnić dobrego gracza od gracza na wspomagaczach +wiek +/-SM do nauki -znajomość regulaminu To moje zdanie, dla mnie można mu dać szanse.
 11. +Godziny w cs +Pomocny, informujesz o oszustach(trafnie) +Doświadczenie +SM +/-Aktywność tygodniowa na serwerze zbyt mała -ranga(niższa niż wymagana) Ja jestem za tym, żeby dać ci jeszcze trochę czasu do nadrobienie aktywności i rangi(minimum mge).
 12. Moim zdaniem powinno to wyglądać to tak, że jeden vip losowy na mapę.
 13. 1) Rozmowa po zgonie z drużyną przeciwną jest dobra, tylko że przeszkadza to graczom, którzy jeszcze grają. 2) Moim zdaniem anty-block jest zbędny. 3) Na start mapy rozgrzewka i runda nożowa. 4) Widzę, że zaplanowano defuse dla każdego, zbędne ułatwienie. 5) Reset rang.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...