Jump to content

poczwar

Gracz
 • Posts

  23
 • Entries from Chatbox

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by poczwar

 1. Opcja A może zadziałać w taki sposób : Gracz ,który gra w wakacje widzi ,że nie ma serwera globalelite to idzie szukać innej serwerowni. Opcja B wygląda tak jakby miała działać ale koszty utrzymania itp. Opcja C podobnie do A.(💀) opcja b wydaje się najbardziej korzystna dla serwerów ale najmniej dla portfela.
 2. Twój nick: poczawrek Nick oskarżonego: unill Link do profilu Steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199166801113/ SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:603267692 Data i czas zajścia: 15 maja 2021 godzina 11:15 Opis sytuacji: siedząc na discordzie dołączył do mnie btk i powiedział, że ma vaca na mainie i idzie cheatować na multikoncie i dołączył na OM (pokazywał na streamie). Po jakimś czasie dołączył fabi i sobie rozmawialiśmy i po pewnym czasie fabi mowil, że unill mial cheaty tzn. spinbota itp. i btk chcial żeby pomógł mu z konfiguracja Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=tMM-K96Anak i fabi który widział unilla na spinbocie + demko (na ktorym chyba nic nie miał) http://dema.globalelite.pl/37421
 3. Moja propozycja skłania sie do dodania plugina Admin ESP (Wallhack dla adminów)
 4. Nie chodziło mi o sprawdzanie, tylko znajomość miejsc na mapie, bo wiesz o tym gdzie się chowają gracze i skanował miejsce w którym mógł znajdować się gracz. Czy nikt nigdy nie skanował miejsc w których mogli znajdować się przeciwnicy (wiem, że tego się nie da przeskanować ale skan leciał w pozycję którą zajmował przeciwnik)? A nawet jeśli fantom by coś miał, to nie aimbota tylko wallhacka "/.
 5. Co do dodania rzeczy do forum można by dodać czat pokazujący reporty typu : gracz zgłasza gracza za np.cheaty?
 6. 1. Jeśli chodzi o skany które robił to są miejsca, które normalnie się sprawdza/skanuje. 2. W rundzie której dostał bana strzelał w pozycję w oknie, którą się zazwyczaj sprawdza (chociaż ja jej nigdy w życiu nie sprawdziłem i się dziwiłem że mnie chłop sprawdził xd) i można to porównać do ninjy na bs'ie b gdzie sprawdza się ją zdecydowanie rzadziej niż na bs'ie a 3. Samo patrzenie w ziemie nic nie wnosiło do bana ponieważ nie flickował z ziemi na heada xd, tylko powoli przesuwał myszkę (m_rawinput 0 tab-ppm-celowanie gdziekolwiek=sztuczny aimbot) i nie trafiał. Myślę, że tyle starczy i mam nadzieje że fantom dostanie ub post scriptum Dlaczego insane dał warna za napisanie ub?
 7. Co do Steviego to akurat prawda ,że często są obv akcje i nawet jeśli powiemy to Stevie to zleje i bedzie grał dalej :p A co do Kacpixa nie mam zdania.
 8. Moja propozycja przedstawia pomysł zablokowania możliwości kupowania pewnych broni graczom. Z tego co kojarzę istnieje taki plugin który uniemożliwia kupno określonej broni.
 9. nick: poczwar wiek: 13 lubie pykac w cska konto steam: https://steamcommunity.com/id/amaszpoczwaro/ SteamID: STEAM_0:0:27133235 Ranga: Gold IIII Godziny : 3400 Znajomość SM: 5 Doświadczenie jako admin: 0 Moge zostać adminem , ponieważ jestem bardzo aktywny i bardzo rozpoznawalny na serwerach GameTracker: https://www.gametracker.com/player/poczwar/188.68.252.62:27017/ Kontakt: Steam
 10. Grałem kiedyś na serwerze z komendą !ws i miała ona inne działanie niż na większości serwerów, a mianowicie dało się wybierać skiny z innych broni do innych broni np. AK-47 | Doppler. Nie wiem czy jest to na SourceModzie ale fajnie by było zobaczyć takie skiny.
 11. Czy istnieje możliwość wprowadzenia kickowania graczy z statutem VIP. Przyda się to gdy VIP jest afk i nie da się go kicknąć i traci punkty gdy żaden admin nie jest online.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...