Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

Cwaniacze

Świeżak
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Haracze

  0,00 zł 

Ostatnia wygrana Cwaniacze w dniu 3 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Cwaniacze punkty reputacji!

Reputacja

9 Świeżak

O Cwaniacze

 • Tytuł
  Noob

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak rozumiem obejrzenie jednego demka zajmuje @Rufus, @Lisuuu i @Banszydwa tygodnie? Nie wiem co Wy robicie, że nie macie czasu rozpatrzeć jednej skargi, ale to śmieszne.
 2. Popieram propozycje Bansziego i to co napisał Show. Taki Jamal czy Chlebek czy inni szukają x razy i później myślą, że są najlepsi na serwerze i przez to wiele osób bywa toksycznych. Niektórzy graczy mają dość tego, że nie mogą wbić wyższej rangi, bo nigdy nie szukają i np. ja może nie mam movementu, ale nieraz znam mape na tyle, żeby się dobrze ukryć czy kogoś zabić, ale ani nie ma punktów za przeżycie ani nigdy nie możemy szukać. Takie coś bardzo odpycha ludzi i jak kiedyś grałem na innym HNS (o czym Rufus wie) to tam system był na tyle dobrze zorganizowany, że ludzie chętnie grali, bo mieli
 3. Twój wiek: 24. Twój Nick: Shawn. Nick oskarżonego: ✖Jamal✖. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:530470368 Data: 02-04-2021r. i 03-04-2021r. Mapa: hnsoffice (początek mapy), hns_dust2 (połowa mapy) seek_MIX_backyard_PL (początek mapy), mymap, etc. (tego jest więcej, m.in. gdzieś na englischu wyzywał i na backyardzie mnie, ale nie pamiętam kiedy dokładnie to było). Opis: Jamal już wielokrotnie dopuszczał się łamania regulaminu o czym informowaliśmy prywatnie Rufusa, lecz nie przyniosło to jakiś większych efektów. W każdym razie nasz gracz wielokrotnie i celowo lekceważy
 4. Cwaniacze

  Propozycja

  Nie mogę edytować tego postu, więc dodam jeszcze dwie rzeczy. 1. Zmniejszenie podstawowej szybkości tt do tej, którą ma ct - teraz jak goni Cię tt i chcę się zrobić strefę do tyłu by zmylić przeciwnika to tt i tak nas dogania, a to nie ma sensu, bo w tym momencie movement nie ma znaczenia. 2. Można by pomyśleć o zwiększeniu tickrate'u - wtedy lepiej by się latało, ale to nie jest obowiązkowe.
 5. Nick: Shawn. Co chciałbyś zmienić: Na wstępie chciałbym powiedzieć, że moja "propozycja" będzie dość rozległa i konsultowana z innym graczem z naszego HNS, z którym kiedyś dużo grałem na Waszej serwerowni, ale odeszliśmy ze względu na pewne wydarzenia, które zostały już wyjaśnione. Niemniej, przechodzę do rzeczy, bo nie mam zamiaru Was zanudzać. 1. Najważniejszy punkt, a mianowicie przyjęcie drugiego Opiekuna/Opiekuna Jr. - zdaje sobie sprawę, że obecnie tę funkcję sprawuje Rufus, który od wielu miesięcy/paru lat prowadzi ten serwer i robi to bez zarzutu, ale prawda jest taka, że w o
 6. Twój wiek: 24. Twój Nick: Shawn (na forum Anderson). Nick oskarżonego: Ins. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:542713821. Data: 09-03-2021r. godzina od 18:15/18:20 do 19:45. Mapa: seek_MIX_backyard_PL, hide_skyhouse, hs_roof. Opis: Co najmniej 6-7 krotne ignorowanie łamania regulaminu. Zdaję sobie sprawę, że raz albo dwa można tego nie widzieć, ale jeśli sytuacja powtarza się któryś raz z rzędu, a Administrator (po upomnieniach by coś z tym zrobił) reaguje jedynie słowami typu "wiesz, że za to jest ban?" albo pytaniami typu "czy Ty jesteś odstrzelony?", to jest to po prostu śmieszne.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...