Jump to content

InsaneGames

Świeżak
 • Posts

  2
 • Entries from Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Reputation

0 Bronze

About InsaneGames

 • Rank
  Noob
  Noob
 1. Witam serdecznie Użytkowników forum jak i Administratorów! Dla Graczy/Użytkowników tego forum mam konkursy! Świąteczny konkurs na skiny o wartości 50EURO! https://www.youtube.com/watch?v=apjzyUISbPQ Tutaj wraz z GOCS.PL Zorganizowaliśmy konkurs gdzie do wygrania są słuchawki za prawie 400ZŁ! https://www.youtube.com/watch?v=4P3R53eJ1Y0 Do ADMINISTRACJI: Z tej strony Michał, z kanału InsaneGames! www.youtube.com/insanegamespro www.facebook.com/insanegamesinfo Prawie tysiąc subskrybentów w prawie dwa miesiące! Ponad 7 tyś wyświetleń filmów. Ponad 25 tyś wyświetleń konta na google+. Ponad 280 like na Facebook. A TO WSZYSTKO W NIECAŁE DWA MIESIĄCE! Współpracuje z takimi stronami jak www.globalnaelita.pl (Server TeamSpeak) i www.gocs.pl największy i najstarszy polski serwis CS:GO w Polsce! Jeśli administracja, miałaby ochotę rozpocząć współpracę z moim kanałem na YT, prosze o odzew na [email protected] lub na PW na FB lub YT! (Proszę nie odpisywać mi na PW na tym forum, możliwe że przeoczę). Za reklamę jestem wstanie zoorganizować server sponsorowany przez pukawka.pl! Po resztę info proszę odezwać się w podanych kontaktach powyżej, dzięki! Powodzenia! Cześć!
 2. Siemaneczko ludziska! Dziś wrzucam dla was link do mojego yt,, gdzie możecie wygrać moją awp, wystarczy że weźmiesz udział w konkursie! Wszystko w opisie jak i w samym filmiku! Gorąco polecam i zapraszam! https://www.youtube.com/watch?v=BufQXcoIc9Y i kilka demek tez na kanale!

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...