Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Masowe MAM TALENT- Propozycja zabawy na JB


Phantomen

Rekomendowane odpowiedzi

MASOWE MAM TALENT.

Zabawa była już 2 razy przeprowadzona na serwerze Jail Break, lecz niestety z niepowodzeniem z powodu zbyt małego czasu.Po prostu aby przeprowadzenie tej zabawy było możliwe potrzeba o wiele więcej czasu. O co chodzi w całej zabawie? Otóż jest to to samo mam talent co zawsze, lecz po prostu masowe (dla wszystkich) i rozpoczyna się to poprzez głosowanie lub samodzielną decyzję wardena '' Po otwarciu się waszych cel tworzycie szereg i robimy masowe MAM TALENT'' 

Więźniowie prezentują swe talenty w określonym miejscu. Osoby których talent przypadnie ct'kom lub wardenowi (w zależności od decyzji wardena) wygrywają i następuje po tym dalsze prowadzenie. Do zorganizowania tej zabawy konieczne jest przedłużenie czasu rundy (o ile to możliwe). 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam pomysłu,już wyjaśniam. Zabawa zajęłaby za dużo czasu a nie wszystkim się spodoba. Osoby ,które odpadną w pierwszej eliminacji będą musiały czekać ok 15 minut.

Osoby które umarły śmiałyby się z innych, oglądali ich talenty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dla mnie pomysł wydaje się dobry, lecz tylko przy adminie:)

 

Czas rundy przedłużyć, a dead'y ożywić i dać FD. Ci co będą chcieli popatrzeć, to popatrzą, a Ci co nie, to pójdą na mapę :)

Komenda !fd dla CT :D

W sumie czemu nie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up o ile mi wiadomo admini nie mają dostępu do rcon wiec z tym czasem rundy odpada chyba ze na kazde mam talent miałby wbijać opiekun i wpisywać komendę na zmianę czasu rundy....

A co do same pomysłu zgadzam się z Neqqu "2/10"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up o ile mi wiadomo admini nie mają dostępu do rcon wiec z tym czasem rundy odpada chyba ze na kazde mam talent miałby wbijać opiekun i wpisywać komendę na zmianę czasu rundy....

A co do same pomysłu zgadzam się z Neqqu "2/10"

Rozumiem Twoją opinię, tylko może ją uzasadnisz, a nie powtarzasz opinię Neqa? xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnie to tym że prawdopodobnie co 2 osoba by zaczęła skakać w kółko i mówić ze to jego talent plus praktycznie bez admina co ja mówię Opiekuna byś tego nie ogarnął.

Oczywiście, rozumiem :D dlatego zrobiłbym to ewentualnie z opiekunem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...