Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Oskarzenie gracza....


Michal2988

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Zgadzam się z osobami powyżej  jeżeli chodzi o regulamin. Ja sam stosuję coś takiego, że będąc już na JailBreak naciskam SHIFT+TAB i wchodzę tam na internet, a następnie szukam regulaminu, ustawiam sobie na banach i wtedy widzę na ile danego gracza mam zbanować.

Co do bana to według mnie troszku za długi, ponieważ jak sam Michu napisał : ,,Strzelając się z zbuntowanym terrorystom przeskoczyłem przez murek do gr..." to aż tak rozgrywki nie zepsuł, ponieważ on tylko przeskoczył przez murek żeby zabić zbuntowanego i jednocześnie wykorzystał bug mapy to za to jest ban do 2h. 
Mogę tutaj się zwrócić do jednej z sytuacji. Michu dostał bana na 1 tydzień za to, że przeskoczył przez murek oraz zabił zbuntowanego. Nie wiem czy ktoś pamięta była taka mapa jak jb_arizona czy jakoś tak i były te kuleczki, które jak się naciśnie to zaczyna się lagować cały serwer i trzeba zrobić reset i iwko właśnie wtedy nacisnął te kuleczki i dostał bana na 3dni.
I tutaj porównanie iwko zespuł rozgrywkę, ponieważ trzeba było zresetować serwer, a Michu tylko przeskoczył przez jakiś durny murek dostając bana na tydzień. 
Według mnie bana się powinno skrócić albo Micha odbanować już.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pana manualnego bardzo lubię lecz czasami przesadza z długością banów. Fuzhou napisał regulamin żeby się go stosowali gracze i admini.

Przy okazji do chińczyka co prawda to prawda mniewa czasami gorsze dni (wstaje lewą nogą) i banuje za długo od czasu do czasu lecz nie jest najgorszy.

 

 

Wnioskuje o skrócenie bana dla graczy o nikach michu sniper i o chwilowe zawieszenie praw admina dla gracza o nicku Dwa Palce w Natalce

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoją sytuację Michu, ale Manual wyraznie powiedział ze perm za bugowanie mapy, a Ty zbugowałeś mapkę. Poza tym nie ogarniam dlaczego tak walczysz o tego unbana skoro to tylko tydzień, gdybyś dostał tego perma - rozumiem ale tydzień?? Naprawdę? Chociaż uważam, że bany powinny być ''wręczane'' na podstawie regulaminu, tak samo jak z dawną sytuacją, gdy DINKO otrzymał bana, po jego odejściu 3 graczy przestało grać na serwerze JB, a to dla serwera duża strata, tak samo wczoraj, gdy Fuz wbił na serwa i tak po prostu nie pozwolił nowemu graczowi przeprowadzić zabawy ''Jaka to melodia'' i dał bana na 2000 minut, a gracz zgodę admina otrzymał... Jest to bezsensowne zachowanie które ostrasza nowych graczy od gry na serwerze.. Ale to już temat na inną okazję. Uważam, że niektórzy z adminów powinni mieć trochę więcej litości dla graczy, bo to potem zaowocuje większą liczbą graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 

ALE MANUALY CZYLI NIE ZNASZ REGULAMINU pisze tam  wyraźnie  bugowanie mapy ban od 10min do 1h więc grozisz permem. Ja na przekład nie słyszałem ani razu wtedy że mówisz kto tam wejdzie dostaje perma. TO po to ktoś pisze regualmin żeby go łamać ty jesteś adminem ty masz pilnować żeby ludzie go przestrzegali a nie sam go łamać.... A poza tym w opisie mapy wyraźnie pisze że tamten murek to sikret  więc

Ale mi w tym oskarżeniu nie chodzi tylko o mojego bana Rally czyli Sn!per dostał od ciebie bana na 3 miesiącie za brak mutacji .......... a w regulaminie  pisze wyraźnie  za nadużywanie mikrofonu(brak mutacji) ban od 10min do-2h lub !pmute  więc gdzie tu sprawiedliwość i przestrzeganie regulaminu !!!!!!!

 

Ja nie kłuce się żeby ci dopiac nie. MOIM ZDANIEM JESTEŚ OD PILNOWANIA LUDZI ABY PRZESTRZEGALI TEN REGULAMIN A NIE PO TO ABY GO ŁAMAC PODIEŁEŚ SIĘ FUNKCJI ADMINISTRATORA WIĘC PRZYNAJMIEJ JA TAK MYŚLĘ że podpisłeś taki pakt ,, będę pilnował porządku na serweerzze " xDDDD

A sam łamiesz regulamin poczytaj go dokładnie a Fuzu albo dzagu poczytajcie pomyślcie porozmawiajcie o demnie to tyle ... 

 

 

LUDZIE ALE BEZ PISANIA BEZ PRZEKLEŃSTW I OGÓLNIE ZAŁATWMY TO BEZ JAKIEŚ WIĘKSZEJ SPINY bo MIE trochę kurwi.... jak mam tyle czytać i wiem że nie tylko mie :D

 PS: Możee lepiej przyznać się do winy przeprosić i zamknąć ten post.> :D

 

Jestem za warnem dla tego użytkownika za spam, to raz.

Nie używaj capslocka, przez to i ja się zrażam i ty masz gorzej i jesteś brany bez powagi.

 

Ja tu trzymam stronę Micha... Ban zdecydowanie za długi.

Teraz coś do Fuzhou po co człowieku masz w regulaminie na ile ktos dostaje bana po zrobieniu tego czy tamtego skoro każdy Admin ma to szczerze "w dupie" i daje bana według własnych zasad ?

 

O co Ci chodzi? Napisałem wyraźnie, że admin decyduje o długości bana. On nie otrzymał z podpunktu regulaminowego, więc admin mu dał wedle uznania.

Swoją drogą po co ty ukrywasz w moim dziale posty? Zajmij się swoim, rozumiem, że spam, ale nie masz prawa zarządzać moim działem. 

#0/32

 

 

Rozumiem Twoją sytuację Michu, ale Manual wyraznie powiedział ze perm za bugowanie mapy, a Ty zbugowałeś mapkę. Poza tym nie ogarniam dlaczego tak walczysz o tego unbana skoro to tylko tydzień, gdybyś dostał tego perma - rozumiem ale tydzień?? Naprawdę? Chociaż uważam, że bany powinny być ''wręczane'' na podstawie regulaminu, tak samo jak z dawną sytuacją, gdy DINKO otrzymał bana, po jego odejściu 3 graczy przestało grać na serwerze JB, a to dla serwera duża strata, tak samo wczoraj, gdy Fuz wbił na serwa i tak po prostu nie pozwolił nowemu graczowi przeprowadzić zabawy ''Jaka to melodia'' i dał bana na 2000 minut, a gracz zgodę admina otrzymał... Jest to bezsensowne zachowanie które ostrasza nowych graczy od gry na serwerze.. Ale to już temat na inną okazję. Uważam, że niektórzy z adminów powinni mieć trochę więcej litości dla graczy, bo to potem zaowocuje większą liczbą graczy.

Nie rozumiesz. Ja mu zakazałem-on mnie zignorował. Nie pozwoliłem administracji na dawanie permisji graczom do użycia slama. Potem są różne komplikacje, że admin X pozwolił graczowi Y używać slama i syfią serwer swoimi piosenkami(gdzie do tego może wejść oszukanie administratora ze strony TT). Wyjdzie, że TT podał dobry tytuł utworu a CT go zabił. Dlatego my mamy specjalne rotacje i listy z nazwami utworów by każdy się tego trzymał. Już była taka sytuacja, że TT podał dobry tytuł utwory a CT go zabił i ta sprawa trafiła na forum. Ja wiem co robię i robię to po to aby uniknąć różnych sprzeczek, które mogą wyniknąć z braku punktu itd. 

Już wspominałem, ale przypomnę, że nie dam rady opisać każdej mapy do każdego podpunktu. Co można robić i co nie można robić.

Po części też macie racje, może by zrobić spotkanie administracji, żeby porozmawiać nad tą sprawą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Swietnie zdaje sobie z tego wszystkiego sprawe, ale mysle ze nie jest dobre dawanie banow permanentnych graczom za czasami 1 przewinienie np obraza admina... Taka osoba moglaby przemyslec to co zrobila, przeprosic i powrocic na serwer i grac na nim... Przykład: Jar Jar Binks

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...