Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Degradacja


Bobinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z góry przepraszam za brak przecinków, oraz skromne słownictwo, aczkolwiek piszę to w skrajnych nerwach i na szybkości.

Z dniem dzisiejszym, chciałbym poprosić o degradacje ze stanowiska administratora mojej osoby. Degrad ten spowodowany jest:

-nieogarnięciem ze strony head admina(dzaga który nic nie umie zrobić, próbując naprawić jeszcze gorzej psuje)

-nietykalnym Fuzem który robi co chce na tym serwerze :/

-nieogarnięciu całego serwera

-psująca się atmosferą na serwerze i innymi takimi duperelami, które po zsumowaniu przeistaczają się w wielkie skurwysyństwo

Życzę powodzenia w dalszym tworzeniu serwerów i ich dopracowywaniu.

Nie chcę się bardziej rozpisywać na temat tej serwerowni, bo najprościej na świecie nie chce wam speszyć graczy/odwiedzających. 

I to chyba tyle z mojej strony ;)

Dzięki wszystkim, za mile spędzone chwile na tej serwerowni.

Pozdrawiam Bobinho.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem czy czytałeś ostatnio co pisałem na forum, na dniach pojawi się całkowicie nowa edycja naszego serwera JB, fuzhou jest ostatnio nieaktywny przez problemy z pc. Pisałem też o zmianach w administracji które niebawem nastąpią. Mogłeś coś pierw napisać na pw. Dzięki za współpracę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

To Ty byłeś i jesteś moim kumplem z serwera, z którym grało mi się jak z najlepszym przyjacielem.Dzięki wielkie za wspólnie spędzone chwile na serwerze, pamiętne chwile ze Smurfem, Dinko.. którzy odeszli z tego samego powodu.Bobek rozumiem Twoją decyzję, z żalem muszę stwierdzić że będzie mi Ciebie brakowało na JB.Lecz mam nadzieję, że poza serwerem jeszcze uda nam się pograć (zamierzam kupić Europkę :)). Trzymaj się ziomeczku, wszystkiego dobrego!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Kurde bobek, nawet gdy odchodzisz z serwerowni jesteś moim największym ziomeczkiem i w sumie bratem.(nie licząc manuala). Moze to bd chujowe, ale Cię kocham jak przyjaciela <3. Mam nadzieje że nadal bd siedzial ze mna na ts.

 

Eldo <3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie nas ciebie brakować na jb :( No ale cóż wybór należy do ciebie... Fajnie było z tobą pograć, pogadać. Teraz to będą tylko wspomnienia :(

Powodzenia Stary i dzięki za współpracę!! Mam nadzieje ze powrócisz!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...